Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ima li još netko problem s poštom?!

Da, Tisak nema malih kutija već od ponedjeljka ( bar tu u Zagrebu).
2023 07 20
> MonikaL: > Da, Tisak nema malih kutija već od ponedjeljka ( bar tu u Zagrebu). Ahh da, bila sam na 4 kioska ovaj tjedan, ni jedan. Čak su im i M kutije većinom rasprodane. Mala pauzica od šopinga do kraja mjeseca izgleda, kad ni jedna usluga slanja paketa ne radi kako treba ovih dana
2023 07 20
Može li se još uvijek slati odjeća u kuverti kao obična ili preporučena pošiljka ili mora kao paket? Ili to izgleda ovisi od pošte do pošte?
2023 07 20
> ValerijaDM: > Može li se još uvijek slati odjeća u kuverti kao obična ili preporučena pošiljka ili mora kao paket? Ili to izgleda ovisi od pošte do pošte? Svu odjecu saljem preporuceno Sve bude zapakirano u koverti,naravno sto stane u kovertu Nikada nisam imala problem sa slanjem Nekada samo pitaju dali je nesto lomljivo unutra Tko ima narodne novine u gradu,neka tamo kupuje koverte svih velicina,jeftinije su Ne saljem nista u nikakvim vrecicama iz trgovina,jer osim sto ruzno izgleda,naravno da to nece uzeti u posti Osim toga i kupac treba biti zadovoljan kad stigne posiljka,a ne da mu dođe kao da je iz rata stiglo
2023 07 20
> kozmetika88: > > Uglavnom šaljem tiskom, tek rijetko poštom, ali baš mi se maloprije javila jedna žena i tražila je obično slanje u kuverti na njenu odgovornost, no ipak sam odbila jer nije sigurno, naročito sad kad imaju probleme. A kako ne šaljem često poštom ne znam ni jesu li što promijenili vezano za slanje odjeće u kuvertama.
2023 07 20
Jao danas sam vidjela postara kako puni paketomat, imao je ogromnu vrecetinu s paketima, kao djed bozicnjak. 😀 Ne znam kako je to sve stalo koliko je toga imao. Jadan, mora da je sat vremena kuckao po onom ekranu da sve to stavi. 🤭
2023 07 21
KATASTROFA!! Najnovije iskustvo, stiglo na paketomat, bez koda. Prebacim u postanski ured - zavrsi u Splitu (iz paketomata u Zagrebu) te mu se gubi svaki trag. Vrati se za mjesec dana u Zagreb i to dok sam na godisnjem. Zovem da ga zadrze i platit cu lezarinu - vratim se, nema paketa. Vise me od njih nista ne cudi! Imam dugogodisnje UZASNO iskustvo s postom, ne volim ni cuti rijec "posta" .
2023 07 26
1 2