Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Dezodorans

Curke, postoji li dezić koji ALI stvarno ne ostavlja nikakve tragove?pogotovo ne oni koji kad se našpricam ostane neki bijeli prah, roll-onovi su mi isto kao da ostaje sloj nečega na koži. Imam košulja, bijelih, svilenih koje se nesmiju ribati i ne želim ni traga dezića na njima.
2023 07 23
Najviše koristim roll on. Istina je da ostavlja sloj na koži, ali meni barem ne oboja odjeću, ako ostane nešto onda se opere u pranju. Žao mi je ako ostanu tragovi i ako se radi o nekoj majici za 5 eura. Oni u obliku sticka su mi najgori. Njih više ne koristim. Ako je u spreju malo protresem bočicu pa bude koliko-toliko ok. Probajte rozi Dove invisible care. Možda vam bude odgovarao. Dosta su svi povisili cijene tim dezodoransima. Ali nađe se i na akcijama, u dm-u zna često biti za Dove 2 plus 1 gratis. U ostalim trgovinama rijetko vidim da su na akciji, budu neki drugi.
2023 07 24
Meni je zadnjih par godina najbolji onaj kristalni kamen. Bila sam skeptična jer se dosta znojim inače, ali sam odlučila probat upravo zato jer mi je bilo dosta uništene odjeće od dezića. Zasad sam zadovoljna s njim. Prije sam probavala sve moguće, nisam uspjela naći ono što tražim, ali možda su u međuvremenu uspjeli proizvesti nešto dobro, a da se može kupiti u drogeriji. Ja ovaj naručujem online, ali jaaaako dugo traje pa nije tolika tlaka ,:)
2023 07 24
Odkad su promijenili miris zelenog neutro robertsa mučim se sa naleženjem deziča koji mi odgovara. I ja se švicam i to ne tolko po ljeti nego po zimi. Bitno mi je samo da imam nesto za te skuplje osjetljive košulje. Probat ću onda i taj dove. A, taj kamen, di se to naručuje?
2023 07 24
Kamen imate od više proizvođača u DMu, Bipi i sličnim trgovinama Ja preporučam uvijek Borotalco 😀
2023 07 24
Uf, probala sam sve borotalco, koma su mi,onaj neroli fino miriši al ne radi posao😂😂😂 probat ću to kamenje... Inače volim oštre sviježe mirise, nevolim slatke, puderaste, ali sad mi miris nije tolko bitan, samo da ne fleka odjeću.
2023 07 24
Immortela prirodni dezodorans spray bez mirisa. Ima u DM i Bipi.
2023 07 24
Ajd, probat ću jedan po jedan🤭🤭🤭 Sebamed nije nitko od vas koristio?
2023 07 24
Meni je ovaj dobar, ali nije antiperspirant... ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b524ea12083ff236e5ab857d1716e3f2.jpg)
2023 07 25
Danke schön! Ma, meni ni jedan nije antiperspirant😆
2023 07 25
Meni su Dove i Rexona naj Ne ostavljaju mi tragove,a radim vecinom u crnoj odjeci Sve ostalo bezveze Nivea mi je koma,a tek oni obicni Balea,Cien i ostale znj marke uzas Nikakvi kristali ,meni je to uzas,mozda nekome odgovaraju ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/88171f4488a1579ecdbdebcd42bb48f4.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/70c83022fb1a2d1f00eeb40ae2b7b28d.jpg)
2023 07 25
Mrlje od dezodoransa u pravilu nastaju jer koristite dezić koji sadrži aluminij. Znoj i loj povezuju se s aluminijskim solima pa ostavljaju trag. Ti bez aluminija su uglavnim skupi ali probajte lidlov Cien sa rozim cepom. Nema aluminija, a odlican je i ne ostavlja tragove! Cijena odlicna, mirisi fino, odradjuje posao odlicno! Ima i sa svijetloplavim cepom, ali rozi bolje i duze mirisi.
2023 07 25
Nisam primjetila bas razliku u cijeni,koristim i bez i sa aluminujem, Iako hvala na informaciji, nisam znala za tu kombinaciju aluminija i tjelesnih tekućina 😂😂😂 Mislila sam, možda je netko probao ove apotekarske, biotherm, LRP, nije mi to skupo samo da valja.
2023 07 25
Pa da, sad vec vise i nema razlike neke, ali ima razlike izmedju cien i ovih druguh poznatih marki 😅 Ja koristim bez aluminija jer aluminij zna zacepiti lojne zlijezde i pogorsavaju se ciste u dojkama od aluminija u dezicima pa sam slucajno saznala i za ovaj dio... ali eto, vrijedi probati. 🙂Mozda ce vam bez aluminija bolje odgovarati, a mozda nema nikakve veze 🤷‍♀️
2023 07 25
Ja koristim ovaj i meni osobno je super! Ne ostavlja tragove, jako je nježnog mirisa i nije agresivan prema koži. A ujedno super štiti od znoja. Ja sam našla u jednoj ljekarni u Zagrebu 1+1 je bio nekih cca 14 € ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/702257a26706b7c5c41afe547368e644.jpg)
2023 07 25
1 2