Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sl. Brod - kutije S veličine - nestašica

Pozdrav, drage dame! Zna li netko ima li koji Tisak u Brodu i okolici nekoliko kutija S veličine za slanje? Danas sam obišla 4 (Supernova, Kaufland, Gundulićeva, Crni križ) i nijedan nema... 📦
2023 07 25
Probajte u Malom Parizu,preko puta Industrijske škole 😎
2023 07 25
> ivana11895: > Pozdrav, drage dame! Zna li netko ima li koji Tisak u Brodu i okolici nekoliko kutija S veličine za slanje? Danas sam obišla 4 (Supernova, Kaufland, Gundulićeva, Crni križ) i nijedan nema... 📦 Na FB grupi gdje se prodaju second hand knjige je netko napisao da je nestasica Tisak paket kutija u cijeloj Hrv., dobavljac nesto kasni... Neke lokacije imaju samo koverte ili eventualno L kutiju.
2023 07 25
Nema nigdjee 🤷🏼‍♀️ ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0d03ace954f2e76400d832e0ef2ca5b6.jpg)
2023 07 25
meni je jedna gospođa koja radi na Tisku komentirala da preko ljeta dosta kutija u Dalmaciju pošalju pa je zato nestašica...
2023 07 25
Ni u Zg ih nema
2023 07 25
Ni u Varaždinu nema nigdje, prošla sam cijeli grad autom već u tri navrata, još od prošlog tjedna imam za poslat 6 paketa i nikako… probat ću ponovno krajem tjedna.
2023 07 25
Nema ni u Zagrebu, barem od sredine proslog tjedna.
2023 07 25
U Zagrebu nema već 10 dana Ja se krećem kroz cijeli grad , nema nigdje
2023 07 26
Nema kutija ni kod mene S kutija,samo mi L nude , a imam sitne stvarcice🤐
2023 07 26
> PretrpaniOrmar: > To znači da se ne može slati Tiskom ili? Ja obično radim on-line najavu paketa gdje se odmah odabere lokacija Tiska s kojeg se šalje pa što ako taj Tisak nema kutija? Nisam još bila u toj situaciji pa pitam one koji znaju... On-line najava se može napraviti, ali nećete dobiti obavijest da na Tisku nema kutija. Tek kad dođete na Tisak onda možete provjeriti. Sustav im nije povezan. Jedino što je ok kad se napravi on-line najava za slanje s jednog Tiska, ta ista najava vrijedi i za slanje s drugog Tiska. Pa preostaje jedino pokušati s drugog slati ako imaju kutije.
2023 07 26
> PretrpaniOrmar: > To znači da se ne može slati Tiskom ili? Ja obično radim on-line najavu paketa gdje se odmah odabere lokacija Tiska s kojeg se šalje pa što ako taj Tisak nema kutija? Nisam još bila u toj situaciji pa pitam one koji znaju... Nema veze ako napravite najavu i odaberete jedan tisak, a odlučite poslat na drugom. Onaj barkod vrijedi na bilo kojem tisku. Već par puta sam kreirala na jednom, dođem tamo, a ono zatvoren tisak iz nekog razloga i odem na drugi bez problema :)
2023 07 26
Ja sam isto u Zagrebu jucer i danas obisla ukupno 13 lokacija ne bi li nasla S ili eventualno M kutiju…nisam nasla naravno, ali su mi na glavnom kolodvoru htjeli staviti u kovertu jer se radilo o manjoj i užoj stvari. I jos sam u toj silnoj potrazi primjetila kako na internetu pise jedno radno vrijeme (npr da radi do 21) a uzivo nije radilo i pisalo je da radi do 14h 😵‍💫
2023 07 26
Također u Puli nestašica kutija, samo što je kod nas obrnuta situacija od većine. Imamo malih i srednjih, ali nema velikih, baš one koja meni treba ,:)
2023 07 26
Ni kod nas ni u okolici nema S kutija jos od proslog tjedna...
2023 07 26
1 2 3