Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tisućak - nagradna igra na Krpicama

ne trebam poklon, samo sam htjela nešto pitati - ako imate 1000 povratnih u 10 godina, znači da u prosjeku prodajete 100 stvari godišnje :o kako vam to uspijeva? pitam, jer ja sam ovdje zadnje dvije godine i uspjela sam prodati oko 40 stvari, dakle u prosjeku 20 godišnje. ili je prije 10 godina prodaja puno bolje išla nego danas? ja bi ovim tempom prodaje morala biti aktivna na krpicama do stote da vas uspijem stići ,:)
2023 08 02
Čestitam!❤️ Sudjelujem
2023 08 02
> bambi_Zg: > ne trebam poklon, samo sam htjela nešto pitati - ako imate 1000 povratnih u 10 godina, znači da u prosjeku prodajete 100 stvari godišnje :o > kako vam to uspijeva? pitam, jer ja sam ovdje zadnje dvije godine i uspjela sam prodati oko 40 stvari, dakle u prosjeku 20 godišnje. > ili je prije 10 godina prodaja puno bolje išla nego danas? > ja bi ovim tempom prodaje morala biti aktivna na krpicama do stote da vas uspijem stići ,:) Pa i nije... evo mog konkretnog slučaja... ja sam ovdje malo više od dvije i pola godine samo i sa toliko zabilježenih povratnih a bilo bi ih i preko 500 do 600 u tomu kratkom periodu da ih svi ostave a baš jako,jako puno sam imala ponovljenih suradnji a ne može se ostaviti više od dvije povratne (uzajamno)... pa i nema neke tajne...cijene prilagođene Krpicama (znači znatno manje nego u dućanu),fleksibilnost, a treba nekada i kupiti pa nam se to vraća a ne se samo bazirati na prodaju, popustiti cijene,pokloniti nešto, pristojna komunikacija...brz I lak dogovor (bez kompliciranja),ne prodavati nešto što i sami ne bi kupili,detaljni i iskreni opisi i slike u oglasu....evo to sve kod mene super funkcionira ... ako vam nešto pomaže ...
2023 08 02
> bambi_Zg: > ne trebam poklon, samo sam htjela nešto pitati - ako imate 1000 povratnih u 10 godina, znači da u prosjeku prodajete 100 stvari godišnje :o > kako vam to uspijeva? pitam, jer ja sam ovdje zadnje dvije godine i uspjela sam prodati oko 40 stvari, dakle u prosjeku 20 godišnje. > ili je prije 10 godina prodaja puno bolje išla nego danas? > ja bi ovim tempom prodaje morala biti aktivna na krpicama do stote da vas uspijem stići ,:) Definitivno se slažem s krpičarkom u postu iznad. :) Prilagode se cijene jako, puno sam i poklanjala, a i prodavala sam handmade stvari od prijateljice jeftino. Artikle opisujem detaljno jer smatram da ne možeš od rečenice ili dvije dobiti utisak o tome kakav je artikl. Nakupilo se. Čak sam jedno vrijeme i ja jako puno ovdje kupovala. A jedno god i 4 mj poslije potresa i selidbe nikako nisam bila aktivna tu. Ima tu cura koje imaju i puno više povratnih od mene, a sad ne znam jel su tu duže ili kraće od mene. Ljubazna komunikacija prije svega i odgovor na svaku poruku....čak i one mrske nam prazne. Prije sam radila i zamjene. Neke su prošle uspješnije od drugih. A i bilo je tu i darivanja raznoraznih, posebno za Božić. Sve u svemu, kad ste član jedne zajednice treba biti aktivan! :D
2023 08 02
Čestitam i sudjelujem😊
2023 08 02
dobro, ja sam samo 2x kupila nešto jer mi fakat ništa ne treba i želim se riješiti stvari jer sam nakon potresa u triput manjem stanu i nemam mjesta za skladištenje. ljubaznost se podrazumijeva, odgovaram na apsolutne sve poruke uključujući i prazne (osim zamjena), a cijene su od nižih do viših - ima i za 2 eura, ali ima i za 50, pogotovo ako je nešto novo i nenošeno, a takvih stvari imam dosta. opisi su mi i više nego detaljni, a šaljem ekspresno što svi koji su sa mnom surađivali mogu potvrditi. ali svejedno imam osjećaj da prodaja ide jako slabo.
2023 08 02
> soenza: > > daisy12345: > > Hvala još jednom svima na svim lijepim riječima! > > Pobjednica je krpičarka pod nickom Soenza! > > Nadam se da će biti još puno puno dobrih suradnji i pokoja nagradnjača dakako! <3 > Hvala najljepša daisy12345 na svim uspješnim suradnjama koje su dovele do tisućice, pa time i ove nagradnjače! > Neka ti bude još puno suradnji, razmjene pozitivne energije i nadasve brzog oporavka u svim područjima nakon potresa. Curke izvukla sam već dobitnu korisnicu. Hvala ti Soenza, a nadam se da će ostale korisnice sudjelovati i u budućim nagradnjačama. <3
2023 08 02
> bambi_Zg: > dobro, ja sam samo 2x kupila nešto jer mi fakat ništa ne treba i želim se riješiti stvari jer sam nakon potresa u triput manjem stanu i nemam mjesta za skladištenje. > ljubaznost se podrazumijeva, odgovaram na apsolutne sve poruke uključujući i prazne (osim zamjena), a cijene su od nižih do viših - ima i za 2 eura, ali ima i za 50, pogotovo ako je nešto novo i nenošeno, a takvih stvari imam dosta. opisi su mi i više nego detaljni, a šaljem ekspresno što svi koji su sa mnom surađivali mogu potvrditi. > ali svejedno imam osjećaj da prodaja ide jako slabo. Obnovi i stare oglase, jer nitko za košulju ili majicu neće listati do artikala koji su postani prije 2-3 godine. Jedino ako nešto specifično ne tražimo. Možda pomogne.
2023 08 02
> daisy12345: > > bambi_Zg: > > dobro, ja sam samo 2x kupila nešto jer mi fakat ništa ne treba i želim se riješiti stvari jer sam nakon potresa u triput manjem stanu i nemam mjesta za skladištenje. > > ljubaznost se podrazumijeva, odgovaram na apsolutne sve poruke uključujući i prazne (osim zamjena), a cijene su od nižih do viših - ima i za 2 eura, ali ima i za 50, pogotovo ako je nešto novo i nenošeno, a takvih stvari imam dosta. opisi su mi i više nego detaljni, a šaljem ekspresno što svi koji su sa mnom surađivali mogu potvrditi. > > ali svejedno imam osjećaj da prodaja ide jako slabo. > Obnovi i stare oglase, jer nitko za košulju ili majicu neće listati do artikala koji su postani prije 2-3 godine. Jedino ako nešto specifično ne tražimo. > Možda pomogne. obnavljam sve sezonski 8-) očito nemam trgovačku crtu, dobro da se time ne bavim u stvarnom životu jer bi nakon mjesec dana bankrotirala ,:)
2023 08 02
Sudjelujem i ja! Svaka čast!!!
2023 08 05
> malllaaaa: > Sudjelujem i ja! Svaka čast!!! Igra je završila prije 4 dana i objavljena je pobjednica 🙂
2023 08 05
Mila moja, čestitke od srca! Lijepa brojkica, sam nastavi u istom ritmu ;) Pusek :")
2023 08 07
1 2 3 4