Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zara ili kineZARA

Ja sam isto jednom kupila "Zara vestu" znj marke. Nisam isprva ni skuzila da nije zara, samo sam vidjela da je uzasno nekvalitetna (a realno nije ni prava zara daleko od toga) i bacila je na dno ormara. Tek nakon x dana sam skuzila kinesku etiketu, ali nije mi se dalo naknadno se svadjati jer je oglas davnih dana obrisan. Inace, zena ima preko 800povratnih. :D
2023 11 20
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6028962a697bfbac0f5323627000cea5.jpg) Nema etikete, odrezala ju je. Ali Zara ima etikete sašivene na 2 mjesta, ovo se iz aviona vidi da nije tako. Također je i donja etiketa drukčija, naravno, obje su bile odrezane.
2023 11 20
Cura je koma, sad se prijeti s tužbom za klevetu i mamom odvjetnicom, baš me zanima koliko nisko će jos pasti 🤣🤣
2023 11 20
Vi joj zaprijetite carinom jer uvozi robu i preprodaje, odnosno bavi se radom na crno uz to ;)
2023 11 20
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b7d603d95275398365289e219b7bca6c.jpg) Lijepe poruke piše cura, jelda?
2023 11 20
> LadyNinochkaD: > Cura je koma, sad se prijeti s tužbom za klevetu i mamom odvjetnicom, baš me zanima koliko nisko će jos pasti 🤣🤣 A šta ta njena mama odvjetnica kaže za lažno oglašavanje tj.prevaru ;)
2023 11 20
Jedna od milion koje imaju lazne tagove,sve je Zara,kao da je nesto posebno,a zapravo je skart
2023 11 20
Cura nema samo lažne tagove nego i tvrdi da je to Zara haljina. I nema Zara samo poliester škart, ima prekrasnih pamučnih i viskoznih haljina.
2023 11 20
Ček, znam da se LV fejka, ali zara?
2023 11 20
Fejka se sve kaj se stigne, samo da se proda 🤣🤣
2023 11 20
> Nitospitos: > Ček, znam da se LV fejka, ali zara? Postao vam je unosan posao fejkat zaru. Nedavno sam cula da se narucuje sa sheina pa se usije toboze Zara etiketa. Poslovni ljudi
2023 11 20
Ova je uvela mater - odvjetnicu u svoju bajku?!! Kaj sve ovdje neću pročitati 🤣 Lady, svakako zalijepi javno svaku njezinu poruku. Zarušo, javno se sramotiš! Vrati curi lovu!
2023 11 20
Opće nisam u toku....
2023 11 20
LJubiteljice Zare poznaju sve artikle unatrag ne znam koliko godina, sigurno znaju o čemu se radi. Inače, kad se ima na raspolaganju mjesta za 5 fotki, ako nije odrezana, etiketa bi mogla biti poslikana. Ako je nema, treba napisati da je odrezana. Također, ta Stefani, ono, materijali su joj XXX. Kaj je to? Bit lijen, površan, aljkav, nijemebriga tip, o čem se tu radi??? Pa ako si kći odvjetnice onda radiš po pravilima, šta ne, Stefanija??????
2023 11 20
Nije bitno sta Zara ima i neke obicne 'krpe', a ljudi kupuju i zbog velicine ali i te krpe su prosle nekakvu kontrolu materijala.Pa ako san odlucila kupit obicnu 'krpu iz Zare velicine M onda ocu dobit 'krpu 'iz Zare a ne krpu sa alija. Ima jedna korisnica drzavnog stana u gradu Splitu kaze google istog imena i prezimena dok odvjetnica Prgomet ne daje rezultata ..pa sada.
2023 11 21