Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Temu šoping groznica

Pozdrav! evo i moj: 499599240 treba mi netko tko jos nema app da utipka moj kod nakon instalacija kako bih dobila bodove
2024 01 19
Treba mi jos netko tko nema aplikaciju da ju isproba preko mog linka! Jos mi jakoo malo fali da sakupim bodove za vaucer.. 🙁 Ako netko kojim slucajem jos nije isprobao novu aplikaciju Temu, ostavljam svoj link 🙂Ponuda je slicna Sheinu, a plus je sto je postarina besplatna! Također preko ovog linka imate mogucnost dobivanja coinsa i eura na trosenje: temu.com/u/Y94eAoIONWos9 (bez onog dijela http jer mi stranica neda)
2024 01 19
Cure da li se kože keks payom platiti narudžba s Temu? I drugo pitanje... Poštarina je bespalatna? Nema carinanja na pakete?
2024 01 29
Jeste li ikad vracale artikle? Ja nisam nijedan artikl (ili bar vecinu nisam) dobila s etiketom, pa ne znam kako funkcionira povrat, realno sam mogla koristiti prije vracanja, kako bi provjerili?
2024 01 31
Nismo vraćali, ali smo reklamirali. Radilo se o nekoj lampici čija baterija nije dugo trajala. Mm je reklamirao i dobio iznos na vaučer. Isto je dobio svaki put ako bi se cijena proizvoda smanjila od trenutka kupnje do primitka pošiljke. No i to ne ide automatizmom, kao kod kašnjenja pošiljke, već im se moraš javiti.
2024 02 01
Ja se neckam bi li vratila jer citam da je besplatno. Uzela sam dvije torbe (medju ostalim). Jedna mi se ne svidja, izgleda gore nego na slici, druga je dobra, ali smrdi uzasno. 🤦 Pa sad ne znam jel mi se isplati vracati, nije sad neki veliki iznos, no i je ako ih necu koristiti. Pa ne znam koliko su strogi oko toga. Vidim da artikli moraju biti zapakirani u originalnu vrecicu s naljepnicom, a meni su se vrecice rasparale. Nije valjda da ce oko toga cjepidlacit. K tome jos i nisam sigurna znam li jesu li to vrecice u kojima su dosle torbe, nisam dobila racun sa siframa artikala koje pisu na vrecici. 😐
2024 02 01
Možda da im se javiš i to sve napišeš? U našem slučaju nisu propitkivali niti tražili posebne dokaze o nevaljanosti artikla. Kada bi im napisala to o smradu i neadekvatnom pakiranju vjerujem da ne bi bilo problema. Nije neka veća lova u pitanju, nadam se. Nama je baš danas došla pošiljka naručena prije nekih max 10 dana, čak i manje. Naručujemo već mjesecima i to uglavnom sitnice. Povremeno dođe nešto čime nisam super zadovoljna, ali to su mali iznosi pa mi nije žao.
2024 02 01
meni to izgleda kao dropshipping s aliexpressa (preprodavač) gdje možeš dobiti povrat ako nešto ne valja i isto ti dođe 10-15 dana
2024 02 02
> teehee: > Možda da im se javiš i to sve napišeš? > U našem slučaju nisu propitkivali niti tražili posebne dokaze o nevaljanosti artikla. Kada bi im napisala to o smradu i neadekvatnom pakiranju vjerujem da ne bi bilo problema. > Nije neka veća lova u pitanju, nadam se. > Nama je baš danas došla pošiljka naručena prije nekih max 10 dana, čak i manje. Naručujemo već mjesecima i to uglavnom sitnice. Povremeno dođe nešto čime nisam super zadovoljna, ali to su mali iznosi pa mi nije žao. Istina, pitat cu. 👍
2024 02 02
Samo da javim, vratila sam i vec su mi vratili novce 👏
2024 02 09
> Desinićka: > Samo da javim, vratila sam i vec su mi vratili novce 👏 Baš vratila? Koja je procedura bila? Vratili su ti baš lovu na bank karticu? Mi to nismo radili još pa me zanima, zlu ne trebalo.
2024 02 09
Da, da, vratila. Predala sam zahtjev za povrat u aplikaciji, isprintala deklaraciju koju sam dobila i nalijepila je na paket. Paket sam predala u najblize eNovine jer je to pick-up lokacija overseasa koji preuzima paket i to je to. 🙂 Jucer sam slucajno pogledala na aplikaciji i vidim da je pise status obradjeno i refundirano i zbilja je. Nisam ni gledala uopce jer sam mislila da ce im trebati puno dulje vremena dok posiljka stigne do njih. Ali vjerojatno povrate obradjuju u skladistu u Madjarskoj, jer je deklaracija za povrat bila za Madjarsku negdje. Vratili su novce na karticu kojom je placeno.
2024 02 10
Tnx na info.
2024 02 10
Evo i mog koda: apm61892! Za nove korisnike aplikacije Temu uz ovaj kod dobit cete kupon u vrijednosti od 100€ i 30%!!! Za vas koji ne znate Temu je aplikacija slicna Sheinu samo je jeftinija ima veci izbor i dostava je puno brza buduci da joj je sjediste u Europi, takoder ukoliko vas paket ne dode u predvidenom roku Temu vam daje 5€.
2024 03 02
Ja sam par puta naručivala s ove stranice, Najviše sam zadovoljna maskicama za iphone, koje su me ugodno iznenadile kvalitetom. Još jedna stvar koju sam naručila i da me oduševila je jedna obična crna torbica za svaki dan. Ne izgleda kao iz 'sve po 15 kn' nego izgleda ko neka torbica od 13-15€ a plaćena je 5€. Nije mi se svidjelo što su mi zaštitna kaljena stakla i folije stigle puknute i zgušvane, no dobila sam povrat u obliku 'kredita' na aplikaciji u iznosu artikala. Koristila sam kodove za popust, a ja tu stavljam moje i nadam se da će nekome služiti😊😊 Kod: apw08489 Link: https://temu.to/m/u1cfad2wjar (bez znaka) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ff0e78b0f33cc2d76def80848d0cf2a6.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3d6ed2c6ea393eb5aba3422d95ac3bde.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/896f45ecab933850b93c881b3e97f3b7.jpg)
2024 03 02