Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Mix svih simptoma, pomoc

Hvala na lijepim riječima : ), da sam barem takva kad je riječ o meni samoj jer kad ja trebam na neki pregled onda sam najveća kukavica i odgađam odlazak liječniku do zadnjeg misleći ako ignoriram možda prođe samo od sebe (što nije baš najpametnija strategija). ,:)
2024 02 06
Svi smo mi kukavice kad je rijec o nama samima, al kad sve to jednom prodje,onda je dobro kad mozes umiriti nekog drugog iz prve ruke :)
2024 02 06
Ej curke, bila sam danas kod ginekologice na pregledu, pogledala mi je ultrazvukom jajnike i maternicu, isprepipala mi cijeli trbuh i ona kaze da su te nakupine masno tkivo koje ja sad vise osjetim jer sam smrsavila u podrucju trbuha a posto su one odmah ispod koze da ih sad bolje osjetim, kaze ona da je dobro imati masno tkivo🤷🏼‍♀️ Jajnici su mi cisti, imam samo policisticnih mikro cisti koje su tu godinama( to znam) miom na maternici je od lani narastao 1 cm, sto je po skolski Ali kaze da sve moje nevolje s ugruscima i produzenom mengom prouzrokuje on, a sto se tice mojih jutarnjih kvrga najprije na lijevoj a u zadnja tri dana na desnoj strani da je vjerojatno od lose lijene probave a moguce cak i od mioma da on pogura puni mjehur i da kvrge vjerojatno iskoce od toga, sad ti znaj Ajde malo mi je lakse ali i dalje sam zabrinuta Popitivala sam ju za endometriozu, ona isto kaze da se ne moze vidjet dok se ne ude u trbuh ako nije prije na jajnicima npr ali smatra da to nemam Da ona kao pocinje od jedne tocke zarista, da bi me uvijek prvo bolilo na jednom dijelu Eto ukratko Sad ti znaj….
2024 02 08
I da trbuh bolni na dodir je isto od lose probave, i dalje sam zabrinuta za endometeiozu Ne znam zasto sam si to toliko zabila u glavu da je ona ali eto
2024 02 08
> anajack: > I da trbuh bolni na dodir je isto od lose probave, i dalje sam zabrinuta za endometeiozu > Ne znam zasto sam si to toliko zabila u glavu da je ona ali eto Niste si zabili u glavu da je ona već znate da ju je jako teško dijagnosticirati i zato želite napraviti sve da ju isključite. Nisam baš skuzila dio da endo počinje od jedne točke žarišta... kao što sam gore bila napisala mene je bolila noga a tko je tu bol uzrokovao, je endo na živcu iza maternice, dakle ne mora vas boliti samo zariste, već se bol može reflektirati i "okolo". Evo od srca se nadam da je sve kako ona kaže, no ako želite smiriti svoju glavu, tražite ju uputnicu za doktora u bolnici i idite na daljnje pretrage. Dr.Gregov radi odličan ultrazvuk, radi u Petrovoj, također dr.Barišić koji radi u Radiochirurgiji privatno ali je izvrstan doktor i sve objasni kako je i najbolje rjesenje za nastalu situaciju. Bit će sve ok ♥️
2024 02 08
To me podsjetilo na jednu epizodu dva i pol muškarca kad je charlie mislio sa ima infarkt, a zapravo je bio pun vjetrova😂😂😂 Nadamo se da ti je sad mali lakše! 🍾🥳🎉🎊🥂
2024 02 09
> trouhgmyeyes: > > anajack: > > I da trbuh bolni na dodir je isto od lose probave, i dalje sam zabrinuta za endometeiozu > > Ne znam zasto sam si to toliko zabila u glavu da je ona ali eto > Niste si zabili u glavu da je ona već znate da ju je jako teško dijagnosticirati i zato želite napraviti sve da ju isključite. Nisam baš skuzila dio da endo počinje od jedne točke žarišta... kao što sam gore bila napisala mene je bolila noga a tko je tu bol uzrokovao, je endo na živcu iza maternice, dakle ne mora vas boliti samo zariste, već se bol može reflektirati i "okolo". Evo od srca se nadam da je sve kako ona kaže, no ako želite smiriti svoju glavu, tražite ju uputnicu za doktora u bolnici i idite na daljnje pretrage. Dr.Gregov radi odličan ultrazvuk, radi u Petrovoj, također dr.Barišić koji radi u Radiochirurgiji privatno ali je izvrstan doktor i sve objasni kako je i najbolje rjesenje za nastalu situaciju. Bit će sve ok ♥️ Pa jel mi na ultrazvuku mogu nesto vidjeti? Zar nije samo ako se otvori trbuh, Jer mene i dalje kao malo zulja u lijevoj preponi i tu i tamo osjetim pritisak ispo lijevog rebra Evo ne znam Mozda je do probave i neceg u crijevima, mozda kakav polip🤷🏼‍♀️
2024 02 09
> anajack: > > trouhgmyeyes: > > > anajack: > > > I da trbuh bolni na dodir je isto od lose probave, i dalje sam zabrinuta za endometeiozu > > > Ne znam zasto sam si to toliko zabila u glavu da je ona ali eto > > Niste si zabili u glavu da je ona već znate da ju je jako teško dijagnosticirati i zato želite napraviti sve da ju isključite. Nisam baš skuzila dio da endo počinje od jedne točke žarišta... kao što sam gore bila napisala mene je bolila noga a tko je tu bol uzrokovao, je endo na živcu iza maternice, dakle ne mora vas boliti samo zariste, već se bol može reflektirati i "okolo". Evo od srca se nadam da je sve kako ona kaže, no ako želite smiriti svoju glavu, tražite ju uputnicu za doktora u bolnici i idite na daljnje pretrage. Dr.Gregov radi odličan ultrazvuk, radi u Petrovoj, također dr.Barišić koji radi u Radiochirurgiji privatno ali je izvrstan doktor i sve objasni kako je i najbolje rjesenje za nastalu situaciju. Bit će sve ok ♥️ > Pa jel mi na ultrazvuku mogu nesto vidjeti? Zar nije samo ako se otvori trbuh, > Jer mene i dalje kao malo zulja u lijevoj preponi i tu i tamo osjetim pritisak ispo lijevog rebra > Evo ne znam > Mozda je do probave i neceg u crijevima, mozda kakav polip🤷🏼‍♀️ Da, dr.Gregov(ali za dr.Gregov morate prvo na uzv kod nekog njenog iz tima da vas posalje kod nje na uzv jer je krcata pacijentima) i dr.Barišić vide, rade detaljan vaginalni uzv i uzv abdomena koji traje oko 40 min, vide crijeva, bubrege, rektum itd. U Hrvatskoj gotovo nemamo specijalista za endometriozu i zato često zene idu van na operaciju. Ja se isto mislim da odem u Austriju ili Francusku na sljedeću operaciju, samo jbg, operacije su poprilicno skupe. Nekad endo ne može ni stručnjak vidjeti na uzv, pa se vidi tek kad se trbuh otvori.
2024 02 09
Hvala puno na savjetima, ako mi simptomi nebudu prestali Morati cu otici. A vama zelim svako dobro, i da umanjite simptome na minimum Mozda sa nekom posebnom prehranom, znam da je tezak dio mijenjati stil zivota ali svi se kunu da prehrana moze uvelike pomoci
2024 02 09
> anajack: > Hvala puno na savjetima, ako mi simptomi nebudu prestali > Morati cu otici. A vama zelim svako dobro, i da umanjite simptome na minimum > Mozda sa nekom posebnom prehranom, znam da je tezak dio mijenjati stil zivota ali svi se kunu da prehrana moze uvelike pomoci Ma postala sam i veganka, i izbacila i gluten i slatko i koristila kojekakve skupe vitamine al mi nis nije pomoglo. Najbolje se boriti glavom onda već bacati novce na sve to... sretno vam 🫶
2024 02 09
> MatiaPepe: > Ja sam poprilicno sigurna da vam nije nista. To sam pomislila od samog pocetka jer mislim da to sto vi sumnjate je nemoguce opipati. Kad ste napisali da ste hipohondar, onda sam postala poprilicno sigurna. Koliko se, od straha i panike, fizicki mogu manifestirati neki znakovi i simptomi, to ne biste vjerovali. Od stresa i kojecega, jednostavmo vas operu napadi panike od kojih pocnete umisljati stvari. Tj ne bih rekla umisljati, to ruzno zvuci, nego primjecivati nesto sto je uvijek bilo tu, ali vas nije zabrinjavalo. Mozda ste te kvrzice imali i prije, ali niste obracali paznju. > Zelim vam svu srecu, prvo da vam nije nista, a onda ako dajboze bude tako, da se uspijete izboriti sama sa sobom 😊 Od rijeci do rijeci se slazem. Sretno
2024 02 16
> trouhgmyeyes: > > anajack: > > Hvala puno na savjetima, ako mi simptomi nebudu prestali > > Morati cu otici. A vama zelim svako dobro, i da umanjite simptome na minimum > > Mozda sa nekom posebnom prehranom, znam da je tezak dio mijenjati stil zivota ali svi se kunu da prehrana moze uvelike pomoci > Ma postala sam i veganka, i izbacila i gluten i slatko i koristila kojekakve skupe vitamine al mi nis nije pomoglo. Najbolje se boriti glavom onda već bacati novce na sve to... sretno vam 🫶 Rade li doktori u Hrvatskoj ekscizija Ili spaljivanje? Po meni je to sve jos toliko ne istrazeno da ne vidim benefite operacije... Pilule me definitivno drze na zivotu
2024 03 05
1 2 3