Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Fistula ili žlijezda slinovnica

Hej cure ne znam ima li ovdje zubara :') Naime na nepcu skroz na lijevoj strani prema ždrijelu mi se javlja maleni mjehurići. Svakih desetak dana, izade navečer ujutro ga nema. Sve je počelo kada sam izvadila na toj strani umnjak i otkako mi je zubarica izvadila zivce iz 7 i zatvorila zub. Taj zub je osjetljiv i nekad osjetim blagu bol a ako zagrizem isto tako zna zabolit. Nije to strašna bol ali je neugodno. Ugl. napravila sam prvo rtg sliku ali nije se ništa posebno vidjelo pa sam napravila ctg sliku 7. I vidi se upala toga zuba. Mislite da je taj mjehuric od zuba ili zljezda slinovnica? Naručena sam za vađenje zuba ali evo zanima me ako je netko ima slično iskustvo.
2024 02 21
Pozdrav! Nisam zubar ali imala sam takvu situaciju. Pojavila mi se fistula za vrijeme liječenja zuba. Zubar mi je rekao da je to od upale i nakon što smo uspješno izliječili zub se skroz povukla, bol je još bila prisutna par tjedana nakon ali je i ona nakon nekog vremena prestala. Tako da će vam to vjerojatno nestati kad sredite upalu 😁
2024 02 22
Hej hvala na odg. :) Joj nadam se. Ja ga moram vaditi loš je i nema mu pomoći . Već 2 g ga liječi. I svako malo reagira. Aki sad se i to krenulo izbacivali. 😏
2024 02 22