Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

Katarina84 nemoj se igrati, evo mene su jucer "kaznili" blokadom od 7 dana - do 29.04. iz istog razloga :,'( Inbox, saldo i transakcije u tijeku mi nisu blokirali ALI je proces otezan. Ne mogu oglase ni notifikacije vidjeti. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6d5bf0b493d7f64035dbf4c7a3d7e920.jpg)
2024 04 23
> sanjaurban: > Djevojke, koja je osnovna razlika MK i Vinteda? Nisam to ubrala. Osim besplatne poštarine do svibnja, znači još 8 dana? Veće tržište? :)
2024 04 23
> sanjaurban: > Djevojke, koja je osnovna razlika MK i Vinteda? Nisam to ubrala. Osim besplatne poštarine do svibnja, znači još 8 dana? do kraja svibnja, znači još više od mjesec dana. Vinted puno jednostavniji s UX strane za korištenje (a plus k tome je i aplikacija, ne otvara se sto godina preko browsera). Ja sam oduševljena ovim slanjem preko box now, sekunda posla da utipkam kod i stavim paket u pretinac. Nije kako kod HP paketomata gdje stojim ispred i tipkam podatke od kupca, pa svoje pa onda čekaj potvrdu pa javljaj kupcu da je poslano, slikaj šifre paketa, pa moraš platit svojom karticom na paketomatu itd itd. Ovo je sve automatski, čim sam zatvorila pretinac s paketom, u Vinted aplikaciji je kupcu došla poruka da je poslano. Doslovno ne znam nikakve podatke cure koja je kupila od mene, čak niti njeno ime haha. Znači jednostavnije je i pakiranje jer ne treba pisati podatke na paket. Baš stoposto olakšano slanje i prodaja na tako nekim sitnicama.
2024 04 23
Zara0800 moj profil na Vintedu🌸 popraćujem sve nazad! Stvarno je odličan sajt, nikad jednostavnije slanje paketa za par sekundi🤗
2024 04 23
Vinted je zakon ..,sve tako brzo i jednostavno. Sve što je nedozvoljeno,odmah se briše,ali odmah i dobivaš objašnjenje zašto je obrisano. Ako kršiš pravila,blokiran si na određeno vrijeme pa se vjerojatno nećeš opet zezati. Kako je cura gore napisala,Vinted automatski šalje sve obavijesti kako se koji korak izvrši..,a puštaju i povratnu ako kupac u određenom roku ne ostavi. Slanje nikad jednostavnije. Šteta što se krpice nisu ugledale na nešto takvo,kad se već išlo u "modernizaciju" stranice. Moj nick na Vintedu je isti - leptiricamo
2024 04 23
> zara080: > Zara0800 moj profil na Vintedu🌸 popraćujem sve nazad! Stvarno je odličan sajt, nikad jednostavnije slanje paketa za par sekundi🤗 :D :D :D
2024 04 23
Pozdrav, jeste narucivali nesto do sada iz Poljske, koliko je trajala dostava? Imam neobičan slucaj, kupila sam majicu i platila, u meduvremenu prodavač blokiran? Pokusala sam otkazati narudzbu, ali paket je danas ipak poslan, iako prodavac vise ne moze uci u profil… Malo je veci iznos, nadam se ce sve biti okej 🙄 Moj profil - imarku011
2024 04 23
Evo sam i ja otvorila vinted, ime je mateamk 🤗 Pa ćemo vidjeti i pokušati dok ove krpice trenutno malo štekaju 😬 🤷🏼‍♀️
2024 04 23
Moje ime na vintedu je sweetclothes15 😊
2024 04 23
Hej, evo i mene na Vintedu. Moje ime je bunnywhite_d 🙂🙂
2024 04 23
> seina18: > Pozdrav, jeste narucivali nesto do sada iz Poljske, koliko je trajala dostava? > Imam neobičan slucaj, kupila sam majicu i platila, u meduvremenu prodavač blokiran? > Pokusala sam otkazati narudzbu, ali paket je danas ipak poslan, iako prodavac vise ne moze uci u profil… > Malo je veci iznos, nadam se ce sve biti okej 🙄 > Moj profil - imarku011 Hey nema veze sto je blokiran, inbox i saldo su i dalje dostupni tako da se transakcije u tijeku mogu uredno izvrsavati :) Evo ja sam blokirana na tjedan dana pa sam jucer uspjesno paket poslala i jedan cekam da stigne. Oba su iz HR zasad :)
2024 04 24
Pozdrav Ako sam dobro shvatila, preko Vinted aplikacije je besplatno slanje, čak i u Poljsku? Šalje se preko Box Now?
2024 04 24
> iskrica83: > Pozdrav > Ako sam dobro shvatila, preko Vinted aplikacije je besplatno slanje, čak i u Poljsku? > Šalje se preko Box Now? Box now je koliko sam imala iskustva za Poljsku, a kada se šalje u Hrvatsku, ide preko paketomata, isto unaprijed izbaci kod. i poštarina je besplatna do kraja svibnja za Poljsku, a za Hrvatsku do kraja rujna ove godine
2024 04 24
> Visnya: > > seina18: > > Pozdrav, jeste narucivali nesto do sada iz Poljske, koliko je trajala dostava? > > Imam neobičan slucaj, kupila sam majicu i platila, u meduvremenu prodavač blokiran? > > Pokusala sam otkazati narudzbu, ali paket je danas ipak poslan, iako prodavac vise ne moze uci u profil… > > Malo je veci iznos, nadam se ce sve biti okej 🙄 > > Moj profil - imarku011 > Hey nema veze sto je blokiran, inbox i saldo su i dalje dostupni tako da se transakcije u tijeku mogu uredno izvrsavati :) > Evo ja sam blokirana na tjedan dana pa sam jucer uspjesno paket poslala i jedan cekam da stigne. Oba su iz HR zasad :) Strah me da je majica fake, ali citala sam tamo ukoliko dobijem krivotvoreni proizvod, da imam pravo na povrat novca 🥲🙂
2024 04 24
> lana2001: > > iskrica83: > > Pozdrav > > Ako sam dobro shvatila, preko Vinted aplikacije je besplatno slanje, čak i u Poljsku? > > Šalje se preko Box Now? > Box now je koliko sam imala iskustva za Poljsku, a kada se šalje u Hrvatsku, ide preko paketomata, isto unaprijed izbaci kod. i poštarina je besplatna do kraja svibnja za Poljsku, a za Hrvatsku do kraja rujna ove godine Tako je, samo sam ja dovorila i platila slanje preko tiska, jer mi je zgodnije, unutar HR.
2024 04 24
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 34