Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako se odvija prodaja n vintedu?

Hey cure, kako se odvija prodaja na vintedu, je moguca opcija slanja tiskom/uplate na iban. Kako funkcjonira kada je neko iz Posljske zainteresiran? Hvala
prije 21 dan, 19:36
Pozz, ja sam imala prvo prodaju. Bila sam dosta skepticna i u strahu jer se radilo o skupljem artiklu. Uglavnom nakon prodaje, odnes u box paket, aplikacija te o svemu obavjesti. Predviden datum dostave je trebao biti 30.4-2.5 no danas je sve stiglo,a uplata vidljiva nakon sat vremena i na tekucem. I prodaja je bila u Poljskoj
prije 21 dan, 19:51
> Radan32: > Pozz, ja sam imala prvo prodaju. Bila sam dosta skepticna i u strahu jer se radilo o skupljem artiklu. Uglavnom nakon prodaje, odnes u box paket, aplikacija te o svemu obavjesti. Predviden datum dostave je trebao biti 30.4-2.5 no danas je sve stiglo,a uplata vidljiva nakon sat vremena i na tekucem. I prodaja je bila u Poljskoj A kako ti je osoba uplatila? Koje su opcije za uplatu?
prije 21 dan, 20:46
Da li netko još ima problema sam verifikacijom? Mail sam normalno potvrdila i sad je došlo da upišem karticu od banke na koju ce mi sjedati novci od uplata na vintedu i ne pošalje mi mail s potvrdom koda koji bih trebala upisati kako bih verificirala karticu i to više puta sam probavala. Za njihov support nemam riječi. Očaj. Na pitanje šta da napravim odgovor je bio da riješim sama haha
prije 21 dan, 21:18
Kupac uplaćuje Vintedu i prodavač dobije novce nakon što je paket stigao ako kupac nema prigovora. Možda se može i na IBAN ako se ne kupi na stranici nego se javi prodavaču direktno i pita za IBAN, ali za kupca je svakako sigurnije preko Vinteda. Poštarina se automatski izračunava i prodavač dobije kod za slanje koje je besplatno tako da zapravo ne treba ništa plaćati, a kad paket dođe kupcu i kupac potvrdi da je sve u redu, Vinted novce koje čuva od kupca prebaci na Vinted račun prodavaču koji s njima može kupovati ili si ih prebaciti na svoj račun u banci.
prije 20 dana, 09:21
Nema slanja Tiskom, samo Pošta i BoxNow, ali je vrlo jednostavno jer ne treba pisati podatke kupca ni ništa (prodavač ih nema) nego samo kod koji dobije za slanje upiše u BoxNow i otvori se pretinac u koji stavi paket ili za Poštu ode s paketom i brojem pošiljke u poštanski ured i tako pošalje.
prije 20 dana, 09:23
> NelaSprajcar: > Da li netko još ima problema sam verifikacijom? Mail sam normalno potvrdila i sad je došlo da upišem karticu od banke na koju ce mi sjedati novci od uplata na vintedu i ne pošalje mi mail s potvrdom koda koji bih trebala upisati kako bih verificirala karticu i to više puta sam probavala. Za njihov support nemam riječi. Očaj. Na pitanje šta da napravim odgovor je bio da riješim sama haha Da nije u spamu negdje ili nešto? Meni nije ništa takvo bilo, a s korisničkom službom imam samo dobra iskustva. :/
prije 20 dana, 09:24
Ja sam osobno zadovoljna prodajom , nakon postavljanja artikla imala sam 2 prodaje , i slanje je jednostavno , možda eto novac se čeka duže , ali kad ja nešto kupim na vintedu , čekat će netko i moje novce a ja ću se osjećati sigurnije ( pogotovo kod kupnje skupljih artikala ) Za sada za 10
prije 19 dana, 08:17
Kakve su provizije Vinteda u odnosu na Vestiarie Collective? Objavila sam par stvari na VC ali uzimaju nerazumne provizije. Npr. stavim cijenu 40e i od toga dobijem 23, s time da kupac plaća još malo više od 40.
prije 19 dana, 11:17
> Mimi1998: > Kakve su provizije Vinteda u odnosu na Vestiarie Collective? Objavila sam par stvari na VC ali uzimaju nerazumne provizije. Npr. stavim cijenu 40e i od toga dobijem 23, s time da kupac plaća još malo više od 40. Ne znam kako je ako netko prodaje baš na veliko jer ima i ta opcija, ali za normalnu prodaju nema provizije na Vintedu, dobije se onoliko za koliko je prodano, kupac je taj koji plati malo više za te naknade i slanje, ali prodavač dobije točan iznos.
prije 18 dana, 05:22
> Nasura: > > Mimi1998: > > Kakve su provizije Vinteda u odnosu na Vestiarie Collective? Objavila sam par stvari na VC ali uzimaju nerazumne provizije. Npr. stavim cijenu 40e i od toga dobijem 23, s time da kupac plaća još malo više od 40. > Ne znam kako je ako netko prodaje baš na veliko jer ima i ta opcija, ali za normalnu prodaju nema provizije na Vintedu, dobije se onoliko za koliko je prodano, kupac je taj koji plati malo više za te naknade i slanje, ali prodavač dobije točan iznos. Ahaa, super onda. Hvala na odgovoru! Baš sinoć mi je došla ponuda od potencijalnog kupca na VC - prodajem hlače za 21e, od čega bih dobila 6e, a ona mi je ponudila 15e, od čega bih dobila 0e 😂
prije 18 dana, 06:57
> Mimi1998: > > Nasura: > > > Mimi1998: > > > Kakve su provizije Vinteda u odnosu na Vestiarie Collective? Objavila sam par stvari na VC ali uzimaju nerazumne provizije. Npr. stavim cijenu 40e i od toga dobijem 23, s time da kupac plaća još malo više od 40. > > Ne znam kako je ako netko prodaje baš na veliko jer ima i ta opcija, ali za normalnu prodaju nema provizije na Vintedu, dobije se onoliko za koliko je prodano, kupac je taj koji plati malo više za te naknade i slanje, ali prodavač dobije točan iznos. > Ahaa, super onda. Hvala na odgovoru! Baš sinoć mi je došla ponuda od potencijalnog kupca na VC - prodajem hlače za 21e, od čega bih dobila 6e, a ona mi je ponudila 15e, od čega bih dobila 0e 😂 😱😱😱 Užas, nisam znala to za njih, definitivno neću ni pokušavati onda 🙈
prije 18 dana, 15:10
> Nikolina71: > > Radan32: > > Pozz, ja sam imala prvo prodaju. Bila sam dosta skepticna i u strahu jer se radilo o skupljem artiklu. Uglavnom nakon prodaje, odnes u box paket, aplikacija te o svemu obavjesti. Predviden datum dostave je trebao biti 30.4-2.5 no danas je sve stiglo,a uplata vidljiva nakon sat vremena i na tekucem. I prodaja je bila u Poljskoj > A kako ti je osoba uplatila? Koje su opcije za uplatu? Ovo i mene zanima jer mi se baš javila žena i kaže da uopće nema opciju kupnje za moje artikle, pa sam pretpostavila da je do toga što je iz Poljske. Ne znam jesam nešto propustila
prije 17 dana, 17:45
Kristina_93 ako sam dobro skuzila kozmeticki proizvodi nemaju opciju kupnje, dok sve ostalo se moze kupiti. Ja sam htjela kupiti neke kozmeticke proizvode (krema, parfem) i ako su oglasi iz Poljske uopce mi ne prikazuje opciju Kupi.
prije 17 dana, 18:43
Ne sviđa mi se taj način slanja paketa kod Vinteda jer nemam toliko kutija doma u koje bih pakirala prodane stvari,a i ne odgovara mi nošenje na paketomat. Najdraže mi je slanje Tiskom, dobiješ odmah kutiju i općenito mi je praktičnije.
prije 15 dana, 06:42
1 2