Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Pojaviti se na vjenčanju sestrične koja me povrijedila/izvrijeđala, verbalno napala ili ne?

Starija sestrična me iz čista mira, verbalno napala samo zato što joj smeta moj izgled. Sasvim je u redu da svaka žena na svom tijelu nosi ono što ona želi. Drugima se ne treba sviđati, glavno da se toj osobi koja to nosi sviđa. Nazvala me "kur*** sa kolodvora" jer ne može podnijeti što volim nosit haljine, potpetice, imam vatreno crvenu kosu. Odrasla sam, radim, u vezi sam sa svojim prvim dečkom 12god. Mlada sam, volim se sa svojim novcima počastit, kupit sebi haljinu. Prije sam bila premršava, ona mi se smijala, govorila mi je da nemam sise, ni guzicu. Kada sam ih dobila, sad joj smeta. Kad je ona bila u mojim godinama, isto se sređivala,ima javno sliku na fb gdje nosi haljinu sa ogromnim V izrezom. Licemjerno, kako to da ona može nositi v izrez ali druginm ženama zamjera? U međuvremenu, nakon napada, promijenila je partnera, ovaj joj je 4. ili 5., udaje se u listopadu. Zar nije bizarno da svoju sestričnu koja ima od 2012., jednog dečka samo zato što nosi haljine nazivaš ku****, a ti nosiš šta ti želiš, mijenjaš dečke? Inače je nebi kritizirala, njezin život. Ne razumijem jedino to licemjerje. Pokušale smo razgovarati, ali ona mene krivi. Jer "samom svojom pojavom privlačim pažnju", to je problem. Bolesno jer nikome ne radim zlo, živim mirno i sretno, želim to i drugima. Mene uveseljava što mogu sama sebi kupit pa nosit nešto što se meni sviđa. To svi radimo, to je normalno. Bizarno je što sada doma vodi novog dečka, dovela je njegove roditelje nama doma, a do maloprije je vodila nekog drugog dečka i njegove roditelje. Ponavljam, ne smeta mi, al brate mili, šta upireš prstom u drugu ženu? Svaki put kada dođe iz Zg, ja je dočekam sva sređena, namjerno jer volim vidjeti tu kiselu facu kad me vidi. Zanima me, da se pojavim na vjenčanju, sva sređena, da iako je njezin dan, poštujem, nebi radila scene, cinderella moment da imam. Zanima me, slobodno napišete što mislite o svemu ovome. Nikad neću razumijeti kako nekome može to smetat.
prije 23 dana, 00:07
Iz upisa mi djeluje nesigurno i toksično. Valjda se boji da ćete radi intenzivne boje kose joj ukrasti show? 😂 Ne bih trpila takva iživljavanja pa da mi je vlastita sestra. Postoje ustanove gdje se liječe živci. Ako baš ne bi nastavila sa maltretiranjem svaki put kad se vidite, došla bih na svadbu i ludo se zabavila.
prije 22 dana, 05:30
Kaj je to epizoda iz stvarnig života ili iz sapunice? 😂😂😂
prije 22 dana, 06:43
Ah ti divni obiteljski odnosi Ne znam ni dali bi otisla u toj situaciji,mozda bolje ne ici
prije 22 dana, 07:36
> KreativnoSelo: > Iz upisa mi djeluje nesigurno i toksično. > Valjda se boji da ćete radi intenzivne boje kose joj ukrasti show? 😂 > Ne bih trpila takva iživljavanja pa da mi je vlastita sestra. Postoje ustanove gdje se liječe živci. > Ako baš ne bi nastavila sa maltretiranjem svaki put kad se vidite, došla bih na svadbu i ludo se zabavila. Hvala Vam puno na odgovoru. Kad sam nosila najlonke rekla je:"Vulgarno, fuj.", drugi put kad me vidjela da nosim haljinu na gole noge s vrata je skomentirala:"Ti to nosiš na gole noge?" Čudno je...
prije 22 dana, 12:42
> Nitospitos: > Kaj je to epizoda iz stvarnig života ili iz sapunice? 😂😂😂 Hahaha, zvuči kao sapunica, ali stvarni život nažalost. No, možda bih trebala snimiti nešto "based on a true story" da barem zaradim na osobi koja me htjela toliko poniziti. Šala mala. :D
prije 22 dana, 12:45
> kozmetika88: > Ah ti divni obiteljski odnosi > Ne znam ni dali bi otisla u toj situaciji,mozda bolje ne ici Da, u dilemi sam. Previše je toksična da bih mogla biti u njezinom društvu, a opet me veseli njezina faca dok me vidi u haljinici. Ne mogu shvatit da ljudi takvi postoje, zamaraju se tko kako izgleda.
prije 22 dana, 12:51
Ma, ja se zato ne umaram širom obitelji, ne zanimaju me, niti ikom pada na pamet nekom čačkati po životu. bitna mi je samo mama i sestre...
prije 22 dana, 13:00
Ja osobno ne bi otisla u te svatove
prije 22 dana, 13:05
Iskreno mi je ovo dno dna, i vidi se kakva je osoba. Ne bih isla, ali kada bih otisla narucila bih si vjencanicu samo da ja nju ispostujem kao sto je ona vas :")
prije 22 dana, 13:25
> Nitospitos: > Ma, ja se zato ne umaram širom obitelji, ne zanimaju me, niti ikom pada na pamet nekom čačkati po životu. bitna mi je samo mama i sestre... Tako je, slažem se sa Vama. Inače se ne zamaram tko što misli o meni, ali sa tom sestričnom sam dijelila kuću skoro cijeli život. Kad sam bila mala čuvala me, gledala sam je kako se šminka, sređiva, popravlja, slaže dekolte pred ogledalom. Dok me čuvala, povela me sa sobom u kupaonu, golu sam je vidjela. Upoznala sam njezine dečke i njihove roditelje. Nisam se zamarala njezinim životom, da bi na kraju, ja odrasla, a ona tako prema meni...žalosno...
prije 22 dana, 13:59
> Desinićka: > Ja osobno ne bi otisla u te svatove Hvala Vam puno na odgovoru. Izgleda da će tako i biti. Biti će prilika kad će me ona vidjeti, ali na kratko. No, ona nije samo prema meni takva. Konobarila je, ušla je u kafić neka nepoznata djevojka, ovoj je u ruci pukla čaša dok je vidjela tu djevojku. Pitala sam je zašto, kaže ne zna ni ona sama...Vjerojatno je cura bila toliko zgodna, da ju ova nije mogla podnijeti...I po priči, svaka zgodna žena joj je niskog morala...Za mene je to jako licemjerno, ograničeno razmišljanje...
prije 22 dana, 14:03
> Froglina: > Iskreno mi je ovo dno dna, i vidi se kakva je osoba. Ne bih isla, ali kada bih otisla narucila bih si vjencanicu samo da ja nju ispostujem kao sto je ona vas :") Hvala Vam puno na odgovoru. Hehehe tako si i ja zamišljam, kada bih se pojavila, izgledalo bi kao u filmovima. Dok žrtva bullyinga, nakon glowup-a se pojavi na reunionu. Jedino što nemam volje biti u njezinom društvu ni par minuta, previše negativne energije. Zanimljivo je također što sam sa njom dijelila kuću pa su došle neke žene u dvor pitajući gdje je ona,nazvale su je ku***. Ironično.
prije 22 dana, 14:09
> NikyPiky: > Nosite što god želite, ono u čemu se ugodno osjećate i ono što odražava Vašu osobnost. Svijetu ne možete udovoljiti niti utjecati na tuđa mišljenja o Vama, ali na kraju dana možete utjecati na vlastito mišljenje o sebi. Mišljenje je kao 🍑 - svatko ga ima. Što god radili, uvijek će se naći netko tko to neće odobravati, pa barem ugodite sebi maksimalno. Rekla bih da je kod nje zastupljena određena doza frustracije, nesigurnosti, emocionalne nezrelosti i nezadovoljstva vlastitim životom. Možda Vas kritizira jer se boji živjeti Vaš stil oblačenja i postoji nešto što joj kod Vas pobuđuje dozu nesigurnosti i neriješenih problema. Takve stvari se rješavaju kod psihologa i takvim emocijama šteti sebi najviše. Nakon onakve uvrede ne bih otišla na svadbu, i prekinula bih sve kontakte s njom. Ne hranim se dramom i ne želim biti okružena ljudima koji me ne poštuju. Ne bih tome pridavala vrijeme ni energiju i nastavila bih živjeti svoj život punim plućima i u skladu sa svojim pravilima. Od toga ćete najviše profitirati i to će biti najbolja ,,osveta". Hvala Vam puno na odgovoru i na takvim lijepim riječma. Slažem se sa Vama u potpunosti. Lijepo je primiti ohrabrujuće, tople riječi od nekog nepoznatog, ako to već ne mogu od člana obitelji. Hvala Vam do neba i natrag. ❤️❤️❤️❤️❤️ Lijepo je vidjeti da još uvijek postoje dobri ljudi od kojih možeš nešto dobro naučiti.
prije 22 dana, 14:47
> Iness83: > > NikyPiky: > > Nosite što god želite, ono u čemu se ugodno osjećate i ono što odražava Vašu osobnost. Svijetu ne možete udovoljiti niti utjecati na tuđa mišljenja o Vama, ali na kraju dana možete utjecati na vlastito mišljenje o sebi. Mišljenje je kao 🍑 - svatko ga ima. Što god radili, uvijek će se naći netko tko to neće odobravati, pa barem ugodite sebi maksimalno. Rekla bih da je kod nje zastupljena određena doza frustracije, nesigurnosti, emocionalne nezrelosti i nezadovoljstva vlastitim životom. Možda Vas kritizira jer se boji živjeti Vaš stil oblačenja i postoji nešto što joj kod Vas pobuđuje dozu nesigurnosti i neriješenih problema. Takve stvari se rješavaju kod psihologa i takvim emocijama šteti sebi najviše. Nakon onakve uvrede ne bih otišla na svadbu, i prekinula bih sve kontakte s njom. Ne hranim se dramom i ne želim biti okružena ljudima koji me ne poštuju. Ne bih tome pridavala vrijeme ni energiju i nastavila bih živjeti svoj život punim plućima i u skladu sa svojim pravilima. Od toga ćete najviše profitirati i to će biti najbolja ,,osveta". > Hvala Vam puno na odgovoru i na takvim lijepim riječma. Slažem se sa Vama u potpunosti. Lijepo je primiti ohrabrujuće, tople riječi od nekog nepoznatog, ako to već ne mogu od člana obitelji. Hvala Vam do neba i natrag. ❤️❤️❤️❤️❤️ Lijepo je vidjeti da još uvijek postoje dobri ljudi od kojih možeš nešto dobro naučiti. ❤️❤️❤️❤️❤️
prije 22 dana, 14:53
1 2 3