Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted pomoć

> SugarPie: > Napravila sam si profil! > Imam još samo pitanje, da li se saldo mora odmah aktivirati, jer bih radije pričekala s davanjem info ako mi se neće prodavati? Ne, podatke o računu možete staviti prilikom prve transkacije kad želite prebaciti novce s dostupnog salda.
2024 07 09
Mozes ga i kasnije aktivirati, ne moras odmah.
2024 07 09
Uredu, puno hvala!
2024 07 09
> ProdajaOdjece7: > Meni je Vinted super jednostavan. Većina posluje preko Boxnow paketomata (bar za sada, dok je pt besplatna...vidjet ćemo šta će biti poslije...). Kada prodate artikl, dobijete kod (ja ga inače ispišem na paket za svaki slučaj iako piše da ne treba) i samo utipkate taj kod na paketomat i pošaljete...odmah stigne obavijest da je paket na putu i kada stigne, prodavač ima rok u kojemu potvrdi da je sve u redu (ja sam imala samo pozitivna iskustva), a ako prodje taj rok, Vinted-u je automatski to u redu pa Vam tada sjedaju novci na saldo na aplikaciji, a Vi birate hoćete li ih iskoristiti za kupnju na stranici ili isplatu na karticu :) Pitanje upravo sam prodala po prvi put ukucala sam sifru i otvorio se pretinac dali treba na kutiju isto upisati taj kod za pracenje koji sam i u bon box ukucala
2024 08 28
1 2