Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Agresivne reklame

Pozdrav svima, želim se požaliti na agresivne reklame. Jasno mi je da je ovo komercijalna stranica i da se od reklama financira, ali ovo je prevršilo svaku mjeru. Dok pišem ovdje u pozadini se čuju reklame. To iskače video svake sekunde tako da ne možeš ništa objaviti, dopisivati se... Što vi mislite o ovome?
2024 07 08
Joj istina, evo jedva sam ženi na poruku uspjela odgovoriti koliko sam reklama morala pozatvarati. Samo se otežava korištenje krpica.
2024 07 08
Meni je tako bilo samo prva dva dana od kako su ih stavili. Sada ih vise nema samo budu na dnu stranice ali ih ne cujem. Sva sreca jer je ono bilo katastrofa, nisam mogla u miru niti odgovoriti na poruku
2024 07 08
Ja imam uvjek zvuk za medije stišan, mislim da bih poludjela da još i slušam to... Ali, ove reklame prek cijelog ekrana su nestale, bar za sada.
2024 07 08
Upravo sam to htjela spomenuti, ako se ide na krpice preko mobitela (dakle preko web tražilice jer aplikacija još uvijek ne postoji) - ne da samo iskaču reklame na stranici nego u pozadini se otvaraju reklamni videi koji, i kad izađete iz tražilice/preglednika, se vrte u pozadini. To je stvarno dno dna, nikad u životu niti jednu nisam stranicu otvorila koja mi toliko pop up-ova otvori dodatnih i to reklamnih, i da se ne mogu ugasiti NI KADA IZAĐEŠ IZ PREGLEDNIKA. Još k tome, reklame nisu niti hrvatske nego češke ili poljske... *A da ne kažem da je postaviti bilo kakav artikl na profil preko mobitela najteža stvar na svijetu jer od toliko reklama se ne može kliknuti niti na jednu rubriku da tipa upišeš naslov, opis, veličinu...
2024 07 08
Zašto ne instalirate adblocker?
2024 07 08
Na mobitelu uzas, a cini mi se da nema add blocker u amobilnoj verziji za chrome... jedva stavim oglas. Duze mi treba da ih sve pogasim nego napisem tekst za objavu
2024 07 08
Strašno... Baš strašno s tim reklamama.
2024 07 08
Ja sam instalirala adblocker i koristim ga jedino za ući na krpice. Ne sjećam se da je ijedna stranica ikad imala ovoliko reklama. Mogla bi adminica dati neko objašnjenje što se događa.
2024 07 09
Dala je objasnjenje kad je pravdala Trustap. Ova stranica je u vlasnistvu ekipe koja ima nekoliko stranica. Ne zanima ih razvoj stranice niti zadovoljstvo korisnika, stranica postoji da bi generirala prihode od suradnji, sponzorstva i reklama.
2024 07 09
Ja sam instalirala dvaput adblock, nemoguće mi je s tim, sve mi se poremeti, bookmarksi mi nestanu, krpice ne nalazim, ne valja mi to...
2024 07 09
Bez ad blokera ne ulazim na krpice,jer bi bilo nemoguce Koristim operu i aktiviram ad bloker,i nema reklama
2024 07 09
Sve je na krpicama stalo. Baš tugujem za onim starim krpicama, ove reklame izluđuju i puno toga još nervira. A što možemo napraviti?
2024 07 09
Istina. Mislila sam da je samo kod mene takav problem, no, očito, svima nam smeta. Često puta odustanem od traženja artikala, čitanja foruma baš zbog tih reklama. Ne znam što možemo napraviti, ali bi admini definitivno mogli "ublažiti" reklame.
2024 07 10
Poštovani, razlog zašto neću više koristiti krpice su agresivne reklame. Ja postajem agresivna od njih. Svako okretanje nove stranice iskoči reklama i moram je gasiti i to ne možeš odjednom napraviti. Iskoči da ne mogu ništa vidjeti, ne mogu pisati, ton se ne gasi. jednostavno grozno- Da kažem da sam se iznervirala za samo 5 minuta korištenja.
2024 07 11
1 2