Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Vrucine i vrtoglavice

> Nitospitos: > Ja šešir i dugi rukavi, I USPIJEM POCRNIT!!! KAK??!! ovo je zbilja fascinantno :D ahahahahahha ja se mogu pržit po najvećem suncu i ne mogu pocrniti! XD Ali općenito ne idem nigdje van kad je ljeto jer ga fizički ne mogu podnjet!
2024 07 26
A, sve se da izdržat, tijelo se nekak prilagodi, iako, osjećam da sam baš istrošena i pospana, al ne predajem se, evo ja baš idem vježbat🤣🤣🤣
2024 07 26
> Nitospitos: > A, sve se da izdržat, tijelo se nekak prilagodi, iako, osjećam da sam baš istrošena i pospana, al ne predajem se, evo ja baš idem vježbat🤣🤣🤣 ,:) Aa i ja znam nekad predvečer napravim dvije vježbe, iskorake i čučnjeve, čisto eto radi srca! Ali baš to, istrošena i pospana sam konstantno . Ništa ne pomaže! Bude mi isto fascinanto kad idem sa svojim nekad do pijace pa preletimo buvljak, ljudi normalno šetkaju,tu i tamo se netko uznoji. A jaaaa!!! Znači cijela faca mi je kao da sam se pljusnila vodom, ogromne fleke po tijelu od znoja. I tako si mislim pa odake su ovi svi ljudi da se ne znoje! hahahaha Isuse i Bože 8-)
2024 07 27
1 2