Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nema prodaje??

> PretrpaniOrmar: > 2,5 mjeseca sam na Vintedu i jutros sam odradila svoju 23-u prodaju 👌 u isto vrijeme na krpicama tek jedna prodaja Hvala na odgovoru. Danas sam se registrirala na Vintedu. Stavila 3 artikla. Dobila sam obavijest sam blokirana jer je nešto neregularno..itd. Mislim da je problem u tome što sam slučajno zaboravila jedno slovo, kad sam pisala brend. Pitala sam ih zašto su me blokirali. Nisam još dobila odgovor.
2024 08 05
Ista stvar i kod mene. Od kad je novi dizajn, nešto sitno sam tu prodala.
2024 08 05
Jako loše i kod mene
2024 08 05
Od novog dizajna do danas imam jedan upit, još uvijek nerealiziran.. Nudim besplatnu poštarinu, nižu cijenu-što god, ali kao da više nema dovoljno korisnika na krpicama..ili je do ljeta 🫣
2024 08 06
Evo, sad sam taj vinted išla čekirat jer svaka tema završi na vintedu,prvi i zadnji put, to je smeće od stranice. Upišem cos u tražilicu, izbacuje mange, zare, h&move. kaj god sam tražila toga nema. Za prodaju je vjerovatno super jer ničeg nema,i lako se proda, a za kupnju živi užas.
2024 08 06
> Nitospitos: > Evo, sad sam taj vinted išla čekirat jer svaka tema završi na vintedu,prvi i zadnji put, to je smeće od stranice. Upišem cos u tražilicu, izbacuje mange, zare, h&move. kaj god sam tražila toga nema. Za prodaju je vjerovatno super jer ničeg nema,i lako se proda, a za kupnju živi užas. Nesto krivo radis jer na Vintedu mozes kroz filter tocno doci do onog sta trazis. Ne upisuj u trazilicu.
2024 08 06
> PretrpaniOrmar: > 2,5 mjeseca sam na Vintedu i jutros sam odradila svoju 23-u prodaju 👌 u isto vrijeme na krpicama tek jedna prodaja Kako sam gore napisala blokirali me. Stavila sam tri artikla. Valjda sam slučajno zaboravila jedno slovo brenda, jel to za blokadu ?
2024 08 06
Lia, divna si, hvala ti, al od mene veliko NE!
2024 08 06
Zarine preprodavačice nemaju tih problema, idu Zarine krpice kupljene na sniženju kao halva, ne gleda se na cijenu. I uvijek su to isti profili s hrpom novih artikala različitih veličina nakon svakog sniženja. Mislila sam da je preprodaja zabranjena? 🤔 Gdje im samo stanu sve te stvari...
2024 08 06
Pozdrav Kupnja i prodaja još jednostavnije Odsad sve stvari koje kupujete ili prodajete na Njuškalu putem PayProtecta mogu se besplatno do kraja godine dostaviti na BOX NOW paketomate. Prilikom kupnje odaberite opciju dostave na paketomat i preuzmite svoj paket kada i gdje to vama najviše odgovara.
2024 08 07
> PretrpaniOrmar: > 2,5 mjeseca sam na Vintedu i jutros sam odradila svoju 23-u prodaju 👌 u isto vrijeme na krpicama tek jedna prodaja Wow! Svaka čast! Bome, sutra ću i ja na Vinted!
2024 08 08
Kod mene isto slabo, a cak djelim i hrpu poklona </3
prije 28 dana, 11:40
> Vikili: > > Lia189: > > Malo krpice, malo FB grupe, malo Vinted, ide prodaja nekako. Ali svakako na krpicama najlosije. > Jel vam ide na Vintedu, nisam probala. draga Viki- preporod - sve funkcionira mrak
prije 28 dana, 13:19
i kod meneista situacija i nikako da se rješim stvari, čak sam dosta njima smanjila cijene
prije 12 dana, 17:46
prošli tjedan sam sve ponovno poslikala, digla nove oglase - i odradila 8 prodaja od subote (4 na Vintedu, 2 na MK i 2 na FB) 🤷‍♀️
prije 11 dana, 07:28