Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nema prodaje??

Lako sta mi prodaja ne ide nego ni kupnja u zadnjih 7 dana poslala 3 upita, razlicitim prodavacima za razlicite artikle, niti jedan odgovor nisan dobila a svima san se kulturno obratila sa dobar dan i hvala. Jedna prodavacica se nije ulogirala 4 dana tako da upit nije vidila a druge dvi jesu ali muk ...ono WTF
prije 8 dana, 12:34
To odmah zaboravim kad se ulogirava vidim, a ništa ne odgovori ili odgovori nakon 5 dana kažem kasno kupljeno, više nemam volje s takvom osobom surađivati , bojim se onda da će trebati tko zna koliko da pošalje, nerviraju me takove suradnje, dogovorimo u trenu, pa i rezerviram ako treba sve se odradi za čas, a na poruke uvijek odgovorim ako ne u sat vremena ali u 2 sigurno, jedino da me nešto spriječi nedaj Bože. :) Odite dalje gdje će Vam odmah odgovoriti., sigurno ćete naći i kod drugih što želite., kad se dobro pročačka nađe se. Osobno su mi gore koje pitaju i sve im odgovara i više se nikad nejave ali to je vječno pitanje ovdje. :)
prije 8 dana, 14:29
Prodaja ode 0 bodova vec odavno, javljaju se samo prevare, na vintedu prodala 60€ u manje od mjesec dana, definitivno preporuke
prije 6 dana, 15:40
Gledam Vaš profil imate par artikala pa mislim da i ne može bolje, što je više ponude to je i prodaje, jel na Vintedu imate više. :) Gledala sam taj Vinted , neznam ali se meni nesviđa bar zasad tko zna., a tu mi je uvijek neka umjerena prodaja kupnja već poznatih žena, tamo mi se neide. :) sto ljudi sto ćudi., nisam ništa tamo našla da bi me privuklo već baš suprotno. Što je Vas tamo zaintrigriralo možda nisam upućena.?
prije 6 dana, 15:58
A i čitajući često na Forumu od žena koje traže pomoć tu sa Vinteda to me još više odbija. ;)
prije 6 dana, 15:59
Na vintedu sam zadnja tri i pol mjeseca (s tim da sam zamrznula račun na preko mjesec dana kada sam bila van Hrvatske), dakle atkivna sam neka dva mjeseca i sinoć sam odradila 29-tu prodaju. Za sada je sve super. lakše se dogovora sa korisnicima jer ima i aplikacija, slike su bolje kvalitete i postoji mogućnost blokiranja korisnika koji su dosadni ili neugodni. korisnička služba je malo spora ali isto ok za sada, tako da nemam nikakvih prigovora - upravo suprotno, jako sam zadovoljna
prije 5 dana, 05:16
> PretrpaniOrmar: > Na vintedu sam zadnja tri i pol mjeseca (s tim da sam zamrznula račun na preko mjesec dana kada sam bila van Hrvatske), dakle atkivna sam neka dva mjeseca i sinoć sam odradila 29-tu prodaju. Za sada je sve super. lakše se dogovora sa korisnicima jer ima i aplikacija, slike su bolje kvalitete i postoji mogućnost blokiranja korisnika koji su dosadni ili neugodni. > korisnička služba je malo spora ali isto ok za sada, tako da nemam nikakvih prigovora - upravo suprotno, jako sam zadovoljna Superrr puno puta ste ponovili da Vam super ide prodaja na Vintedu pa ono što je dobro nemijenjamo, mada druge korisnice kazu drugačije, tako je i tu netko prodaje netko ne prodaje. Ja se ne žalim ns krpice jer mi prodaja ide, večinom su to korisnice koje kupuju vec po neznam koji put da više i ne mogu ostavljati povratne. To je trgovina ide pa stane , mislim da je tako svugdje. Bile su vručine, nikom se nije dalo kao ni meni po vručini sve ce to krenuti, sve ovisi o ponudi i potražnji.🥰
prije 5 dana, 20:51
1 2 3