Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Proteini nakon teretne

> TinaBastet: > Jeste vidjeli koliko pretile djece ima? IsusE i BOže! onih od 5 godina do ovih od 15-16 godina. Znači katastrofa! > I to baš onaaaaako debeli, salati maksimalno. . . :( Je, i ja sam to primijetila, u školama ih čak i uče što je važno i kako i što treba jesti, ali fućkaš to kad ih roditelji naviknu na fine okuse i onda se prirodna hrana i svježe namirnice izbacuju zbog finih tortica i mekića. Doručak- nutela na kruhu, većina ih tako započinje dan. Piju stalno neke sokiće umjesto da piju vodu. Gazirana pića kao da nas tjeraju da još više pijemo i jedemo. Posvuda pekarnice sa finim punjenjima, čovječe, koštaju skoro više od kruha. Aditivi nas ubijaju sve pomalo i svi ti pojačivači okusa koje nam serviraju. Sladoledi su također zamka velika.
2024 08 14
> Je, i ja sam to primijetila, u školama ih čak i uče što je važno i kako i što treba jesti, ali fućkaš to kad ih roditelji naviknu na fine okuse i onda se prirodna hrana i svježe namirnice izbacuju zbog finih tortica i mekića. Doručak- nutela na kruhu, većina ih tako započinje dan. Piju stalno neke sokiće umjesto da piju vodu. Gazirana pića kao da nas tjeraju da još više pijemo i jedemo. Posvuda pekarnice sa finim punjenjima, čovječe, koštaju skoro više od kruha. Aditivi nas ubijaju sve pomalo i svi ti pojačivači okusa koje nam serviraju. Sladoledi su također zamka velika. Da! Žive na sokovima i kojekakvim juicevima. Puno slatkiša! Baš znamo jedan primjer(među hrpetinom takvih), curica ne znam ide li uopće 5. razred, izgleda kao žena neka. Kraj men ei mame kad stane kao operna pjevačica! Znači, dijete je pretilo, glas prodoran , sva je velika. A može pojest kao odrasli čovjek! Zastrašujuće za vidjet. Ja sa 32 godine kraj takvih izgledam kao mlađa sestra ,:)
2024 08 14
Mora da se hrana jako promjenila. Ja sam kao mala odrasla na grizu s čokoladom, pohancima, kiflicama s pekmezom. Kuhano sam mrzila. Mislim da je velki problem u mesu koje svi žderu svakodnevno, a krcato je hormonima i antibioticima koji potiču rast. Onda se u neke namirnice stavljaju sastojci koji opće nemaju veze sa hranom, pa su valda još gladniji. Metabolizam se mijenja. Pa, vidite na telki stalno reklame protiv prdeža i opstipacije. Nekaj tu ne štima. Za sokiće neznam, ja ih stvarno rijetko popijem... Baš čudan fenomen, gledam i kako su južno amerikanci debeli, neznam kaj oni jedu.
2024 08 14
> Nitospitos: > Mora da se hrana jako promjenila. Ja sam kao mala odrasla na grizu s čokoladom, pohancima, kiflicama s pekmezom. Kuhano sam mrzila. > Mislim da je velki problem u mesu koje svi žderu svakodnevno, a krcato je hormonima i antibioticima koji potiču rast. Onda se u neke namirnice stavljaju sastojci koji opće nemaju veze sa hranom, pa su valda još gladniji. Metabolizam se mijenja. Pa, vidite na telki stalno reklame protiv prdeža i opstipacije. Nekaj tu ne štima. Za sokiće neznam, ja ih stvarno rijetko popijem... Baš čudan fenomen, gledam i kako su južno amerikanci debeli, neznam kaj oni jedu. Većinom isto primjetim da roditelji i bake i djedovi budu baš sretni kad im dijete/unuka pojede količinski kao i odrasla osoba XD Strašno!! To su ogromne kalorije... hahahahahahaha da, da! Stalno tablete protiv prdeža i crijeva naduta. Poremetilo se ljudima sve jer se živi od pekare i suhoga. Evo mi jedemo svaki dan meso, ali kvalitetno. Dosta kuhanog jedemo i ne volimo jesti žestoka jela i nešta što je premasno i uprženo.
2024 08 14
1 2 3