Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Malo strpljena

Vidim da su kupci nestrplljivi svi traže paket svima je hitno a uplata?osnovo pravilo kad je uplata vidljiva paket se šalje i šifra naravno [:ljut]
2013 10 21
ja nikada ne šaljem dok ne vidim uplatu, ma koliko god se žurilo drugoj strani
2013 10 21
a ti koji se žure su mi uvijek sumnjivi.
2013 10 21
Slažem se: definitivno prvo uplata, pa onda slanje paketa [:smijesi]
2013 10 21
zasto bi bili sumnjivi? i meni je nekad nesto hitno, pa zelim da mi se posalje sto prije, al zato i uplatim odmah
2013 10 21
Imala sam jednu žensku toliko joj je bilo hitno a na kraju mi nikd nije uplatila dobro da nisam poslala [:vrti] [:vrti]
2013 10 21
Živjelo internet bankarstvo [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2013 10 21
jedna mi je nudila da će mi uplatiti za tjedan dana jer sada nema vremena. i kada sam odbila, više se nikada nije prijavila na krpice ti uplatiš odmah, jer ako nešto želiš onda što prije uplatiš, ali neki odugovlače
2013 10 21
Ja sam par puta slala prije uplate, na povjerenje i sve je bilo ok, naravno ne bi svakom tako:-) i meni su 2 cure poslale prije nego sam uplatila, jer smo vec suradjivale i to.. [:smijesi] inace cim mi se nesto svidi uplatim odmah, [:smije] uh, al isto ima zavlakusa za popizzzzz [:vrti]
2013 10 21
ja ako ne mogu uplatit odmah, onda kazem kad mogu. al to je najcesce izmedu 10. i 15. u mjesecu. i tako uplacujem samo stvari koje mi nisu hitne. ni ja nebi slala prije uplate, pa tako ne ocekujem ni da ce meni netko poslat prije nego sto vidi moju uplatu [:smijesi]
2013 10 21
Navala kod tebe, a? [:hihot]
2013 10 21
naravno,netreba slat prije uplate...fer play....prvo potvrda,a onda paket...zavisi koliko neko odugovlači sa uplatom,e to je druga stvar...ili naravno problemi u obitelji i škola/posao,to se razumije....al sve u svemu ima i onih koji zavlače ,a zapravo ni nemisle poslat...
2013 10 21