Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tisak- koverta samo za slanje dokumenata.....Vam poznato???

Ja sam imala 3 pouzdana kioska na kojem nikad nije bilo problema oko slanja manjih stvarčica u kuvertama, no prije možda 3 tjedna rečeno mi je da to više ne smiju raditi, da su dobile takve naredbe i da im je žao, al u kuvertu stavljaju samo dokumente. Navodno zato jer su kuverte pucale po rubovima i ona se roba znala izgubiti. [:smijesi]
2013 10 27
možda je netko slao nešto veliko,pa su ih upozorili..nemam pojma..već 2-3 mjeseca šaljem stalno u koverti..budući da je to lagano i tanko [:hihot],sada mi poštarina 10,00kn za kutiju dođe na isto,s obzirom na preporzčeno u pošti... a možda TISAK kuži da je prejeftin [:smije] [:smije] [:smije]
2013 10 27
istina je da ne smiju ništa drugo osim papira i manjih bilježnica primiti....kod mene radi rospija koja nije vidla onu stvar par tjedana pa je nabrijana na sebe do podne a na cijeli svijet poslije podne i nema šanse da stavi nešto drugo u kuvertu.... [:poljubac] [:poljubac] [:jezik] [:jezik] [:jezik]
2013 10 27
Meni je danas stigao parfem u kutiji veličine M, pa mislim ono.... Nismo ju platili (kutiju mislim) ali sam po veličini kutije mogla misliti da je stigao lonac npr. [:znoji]
2013 10 27
ma ide nam todorić uzet pare dok još može, kuži da kad mu prođe ova akcija i počne naplačivat po cijeni koju si je zamislio više nećemo tako slat :D
2013 10 27
ajoj :/
2013 10 27
Ko bi slao dokumente tiskom.....
2013 10 27
martina, meni se tiskom nista nije izgubilo, postom je. bas dokumenti. tisak ima jednu prednost, pise se lijepo vrijednost i na koverte i na pakete, pa nek probaju izgubit [:smije]
2013 10 27
I ja sam morala slati paket,a i za kovertu bi bilo maleno [:smije] Žena na tisku kaže da nesmjie staviti u kuvertu.
2013 10 27
Meni nikad ništa nisu dale da pošaljem tak.. Samo kutije [:vrti] [:boji]
2013 10 27
bilo bi dobro kad bi i najmanja kutija koštala 5 kuna :D
2013 10 27
Cure, pa zašto te dvije ogrice ne zamotate u neke papire i stavite u kuvertu? Moje daju, ali meni je curka kojoj ne daju zamotala košulju među nekoliko papira i prošlo joj. Nedajte se smesti. [:smijesi]
2013 10 27
meni nijednom nisu dali da pošaljem u koverti nešto što nisu dokumenti...
2013 10 27
A ne znam...ovdje su se zalili da su bile otvarane koverte....
2013 10 27
Ja sam radila za firmu koja se bavi izdavanjem novina pa sam znala neku sitnicu staviti omotanu u papir i zalijepiti u sredinu tih novina. Tad mi je preko Poste postarina bila manje od 3 kn i jos kupac dobije zanimljive novine za citati. To bi moglo proci i kod ovih Tisak omotnica, osobito kod ogrlica i tih manjih stvarcica. [:smije]
2013 10 27