Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Candida albicans

taj češnjak i ulja ne moraju svakom pomoć jer je svaka osoba drugačije osjetljiva pa može napravit i suprotan efekt. najbolje ti je da jedeš češnjak, za doručak, ručak i večeru. strogo se drži dijete i jačaj imunitet i otić će samo tako. iako najčešći uzrok candide je stres i sl. pa ako te to muči a ne rješiš se toga teško da će ti svi češnjaci i dijete svijeta pomoć. [:vrti]
2013 10 31
Isto kao i elaella ,koristila sam češnjak kao vaginaletu,s tim da sam kroz njega provukla konac, stavljala tri dana i nakon toga sam mirna već jako duga, a ranije sam stalno imala upalu. Ništa se ne treba koristi mjesec dana...tri dana dovoljno...s tim da ponoći imate okus češnjaka u ustima i jako ste žedni... ja bih u svakom slučaju preporučila jer zaista pomaže.. (prijateljica je stavila češnjak u gazu i tako koristila)..
2013 10 31
općenito za jačanje imunteta dovoljno je svaki dan po 2 svježa češnja češnjaka, a ne za doručak ,ručak i večeru [:smije] provjereno najbolja preventiva protiv cijele abecede sojeva gripe, samo sa preventivom treba početi barem 2mj. prije početka sezone gripe(npr. u 9.mj.) ... i poslije papanja češnjaka treba dobro oribati zube i jezik [:smije]
2013 11 01
1 2