Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Najljepši i najdraži citati,izreke...

'' Ona se,slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene,vjerovatno bih,kao pravi muž,ponekad i zaboravio taj datum. Ovako,zapamtio sam ga zauvijek. ''
2013 11 03
" Koliko god planirao, koliko god partiju dobro odigrao, život te pobjedi svaki put. "
2013 11 03
" Katkad sitnica, koju nisi predvidio izmijeni cijelu tvoju sudbinu. I kada sve predvidiš, pojaviti će se nešto što ne možeš predvidjeti."
2013 11 03
" Kad ti umre netko iz obitelji, on ostaje vani. Umjesto njega, ti si taj koji ulazi u grob. To zna svatko tko voli. Kad ti umre netko iz obitelji, sve što nisi rekao postaje metak. Stalno te iznova ubija. To zna svatko tko voli. " Ja sam se baš raspištoljila sa izrekama [:smije]
2013 11 03
"Kad bi muškarac znao kako srce jedne žene zaigra pri samoj pomisli na njega - ne bi mu na um palo da ga ikad slomi. A kad bi žena znala koliko je teška muška suza - ne bi je nikad izmamila." '' Nikad ne vjeruj pričama o tvojoj djevojci, jer ako je voliš, VJERUJ SAMO NJOJ. I tvoj najbolji prijatelj ti može učiniti ono što ne bi ni najgori neprijatelj! ''
2013 11 03
[slika:888088d3-3858-49be-899b-249eeaedc8b0] [:hihot]
2013 11 03
"Naravno da će reći da je sretna zbog tebe, nasmešiti se i glumiti da je sve u redu. Ali pogledaj joj u oči, slomio si je."
2013 11 03
When the power of love overcomes the love of power,the world will know peace -Jimi Hendrix
2013 11 03
Josipa samo daj [:jezik] čitamooo se [:hihot]
2013 11 03
Dečački sam verovao u tu neku romantičnu, večnu ljubav… Ovo je sve došlo kao nekakav hladan tuš… Mislim da sam nakon svega ostao čovek, i to mi je najvažnije… I spoznaja da nikog ja nisam povredio…
2013 11 03
Pa kad je bal, nek je bal [:smije] [:smije] [:poljubac]
2013 11 03
Pošto sam ispucala izrerke, prelazim na poeziju [:zaljubljen] [:poljubac]
2013 11 03
Tko sam ? Što sam ? ... Sergej Jesenjin Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli, živio sam usput, ko da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji. I tebe sad ljubim po navici, dijete, zato što sam mnoge ljubio, bolećiv, zato usput, ko što palim cigarete, govorim i šapćem zaljubljene riječi. "Uvijek" i "ljubljena" i "upamtit ću", a u duši vazda ista pustoš zrači; ako dirneš strast u čovjekovu biću, istine, bez sumnje, nikad nećeš naći. Zato moja duša ne zna što je jeza odbijenih želja, neshvaćene tuge. Ti si, moja gipka, lakonoga brezo, stvorena i za me i za mnoge druge. Ali, ako tražeć neku srodnu dušu. vezan protiv želje, utonem u sjeti, nikad neću da te ljubomorom gušim, nikad neću tebe grditi ni kleti. Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli, i volim te usput, ko da sanjam, kao mnoge druge na toj zemlji.
2013 11 03
Najgore je kad si nitko i ništa onome tko ti je sve [:poljubac]
2013 11 03
[slika:a0a7f9ad-d6c8-4656-ad53-d7d04a9520d6]
2013 11 03
1 2 3 4 5 6 7 8 9