Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

što mislite o temi drage nam Nore šitum

sad idem leci... previse sam ostala budna a kad volim dobru raspravu [:smije] a i vjerujem u ljude i pozitivno mislim [:zaljubljen]
2013 11 09
pa čudim se da imaš 28 godina pa ne razumiš pa sami su oni rekli da će gradit u novom vinodolskom nije im važna bolnica nego apartmani za bolesnu i siromašnu dicu tako su rekli zato mi nema nikakvog smisla ta gradnja
2013 11 09
laka ti noć [:smijesi]
2013 11 09
ja se cudim sta ti mislis da je svako djete ko ne misli ko ti ocito ne razumis kako ide ljecenje.. eto prijatelj isto godina ima kao ja...jednom mjesecno dolazi u zagreb iz splita, ima leukemiju i dovoljno je star da se brine za sebe kao svaki put ide sam jer nema vise za putne troskove tj nedaju mu vise....sta mislis da on nije na kraju svojih snaga, da ide sam, da mu se nesto moze desit, da moze past ..bilo sta a kako ti zamisljas tek ljecenje malodobne djece mi je misterij roditelji nek sjednu djete od 3 godina u bus, bolesno i mozda jedva pri svjesti, pa nek neko preuzme iz bolnici i odlucuje o svemu ili da roditelji kampiraju u satoru na zelenom valu ispred klaiceve? roditelji koji nemaju za ljecenje nemaju novce za doslovno nista
2013 11 09
mogu ti reć djete jer mi moš bit dite i sama sam bolesna i znam što prolazr dica odrasli svejedno i ja sam to prošla ali mi nije jasni jel ti razumiššto ja pišem ne grade ništa u zagrebu ne trebaju nama bolesnima apartmani na moru nego kuće u blizini bolnica a oni to ne rade
2013 11 09
Neznam sta su vam situmi ucinili da bi ih tako rado vidili ko glavne krivce u cijeloj prici. Oni su redovito sa svog racuna drugoj djeci uplacivali vise puta po 10.000,20.000 30.0000kn u ovih godinu dana Malo cudno ako su pohlepni za novac....
2013 11 09
Čitam i ne vjerujem.Kada netko otvori ovakvu temu trebao bi barem biti informiran o istoj a ne lupetat o apartmanima na moru.
2013 11 09
Sepina, u pravu si ! [:smijesi]
2013 11 09
Započet će se gradnja doma za smeštaj roditelja i djece oboljele od malignih bolesti u Zg,i sam grad Zg se pridružio tome i dat će im ili prostor ili zemljište! a ne na moru, ni nikakavi apartmani! Njima, su puno pomogli ljudi kad su došli u Philadelphiju, u nepoznato i zato sad, imaju potrebu i osječaju se dužnima na neki način kad oni dođu u Zg, na Rebro da i oni mogu pomoći ostalima kome je to potrebno, da ne lutaju po Zg-u, traže stan, prenočište i sl. Jer baš to, kud im je djete bolesno , tud ih muće tekući problemi, i razmišljaju o tome di, i kud će se smjestit i od kud im još pare za smještaje! Samo zato to rade, i to je stvarno jedna predivna gesta od njih, kak kažu , da im je Nora ostavila tu misiju, koju žele ispunit! A, druga strana priče, tj. di su pare, nek si riješe sami, oni znaju najbolje ko tu koga... [:pospan] mi možemo samo nagađati, čitati u medijima a stvarnu istinu sumljam da ćemo saznati!
2013 11 09
1 2 3