Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Aukcije.hr - POMOĆ!

Pozdrav! Zanima me da li je netko već prodavao svoje artikle na stranici aukcije.hr i kako to funkcionira? Lp [:smijesi]
2013 11 12
Da, ja imam i tamo profil,slično je ovome, staviš svoje oglase, ispuniš podatke koji se traže, jedina je razlika što tamo plaćaš proviziji za prodanu robu (za kupljnu ne)ovisno o iznosu, imaš tamo cjenik, nije puno, 1-2 kn za 50tak kn ili sl.
2013 11 12
Hvala vam puno!! [:smijesi]
2013 11 12
Tamo samo kupujem, stekla neke divne privatne suradnje nikad problema, a kupujem umjetnine definitivno sigurnije za kupca nego krpice mada da kucnem ovdje sam kratko no sve suradnje su bile fer i bez problema nadam se da će tako ostati s obzirom da svaki čas iskoči naslov prevara [:smijesi]
2013 11 12
I ja tržim na aukcijama, no rijetko kad stavim baš na aukciju, uglavnom stavim fiksnu cijenu. Imam osjećaj da nema dovoljno ljudi za bidanje, al možda je problem u stvarima koje prodajem [:smije] Super su ažurni i brzo odgovaraju na pritužbe/sugestije/želje i pozdrave. Doduše za te pare bi i ja bila ažurna :) Nisu male te provizije kad pogledaš.
2013 11 12
pa nisu,ja imam cca po 200 kuna minimalno....pa kad se svaki mig naplaćuje...samo što je puno sigurnije,doduše ima i bilo je i tamo svega...no sve je transparentno ....kad smo mi babe tamo došle bili su samo kolekcionari [:hihot] [:hihot] [:hihot] ,numzmatičari i sl. ajme koje su to parodije bile :)..novčić,novčić,komplet gaća,najmještaj luj27-mi,grudnjak...itd... to je sajt više za takve stvari
2013 11 12
hahaha joj da, novčići, markice, umjetnička slika i poneki veš [:hihot] Totalno ima smisla
2013 11 12
Al moram reć da me ljute u zadnje vrijeme...skužili su opciju "ponudi cijenu" i nude mi trećinu cijene koju sam navela. Ostanem lagano bez komentara [:sokiran]
2013 11 12
da,ja ne reagiram ukoliko cijena nema smisla...prije nije bilo opcije ponudi cijenu....koji put stvarno znaju biti bahati
2013 11 12