Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Sortiranje omiljenih stvari!

Ispričavam se odmah, ako postoji ovakva ili slična tema!! Ja sam jedna od onih krpičarki koja obožava gledati stvari na krpicama [:smije] Istina da nemam para za pola toga, makar su jeftine stvari, ali eto barem si odmaram oći. [:sramezljiv] Imam jednu malu molbicu... Kako trenutno imam 87!!! [:sokiran] (i svakim danom raste) stranica omiljenih predmeta, željela bih da postoji nekakva organizacija istih, jer npr. kada tražim cipele koja sam si spremila u omiljene svih osamdesetak stranica moram prelistati dok ih ne nađem. [:smije] Pa eto ako je moguće, lijepo bih molila da se napravi tako nešto, kao npr na početnoj stranici, gdje imamo tu tablicu, pa da si možemo ljepo izabrati što želimo vidjeti od svojih favorita! Dankešn! Nadam se da se slažete samnom! [:poljubac]
2013 11 22
odlicna ideja!!
2013 11 22
dkaodea dobra ideja samo sto mislim da ima jaaako puno stvari koje su na spisku za napraviti se [:hihot]
2013 11 22
Ahhh to znam da ima dosta toga za poboljšati i popraviti, ali evo samo idejica [:smijesi]
2013 11 22
dobra ideja [:poljubac]
2013 11 22
Bilo bi super :)
2013 11 22
još da tako na kraju i bude na stranici,sve bi curke bile zadovoljne [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2013 11 22
Meni bi bilo super kad bi u našim profilima bilo sortirano. Cipele, torbe, jakne, košulje, .... A ne ovako zbrda-zdola. Neke cure imaju po 15 stranica pa odustanem nakon par stranica jer nemam volje sve gledat.
2013 11 22
oooodlična ideja, super bi to bilo ko što kažeš! podržavam! [:smijesi]
2013 11 22