Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Muke po tisku

Jel se ikad nekome desilo, ko je slao tiskom, da su pošiljku preusmjerili sa jednog tiska u drugi, u istom gradu? Samo piše, adresa dostave promjenjena, i lokacija drugog tiska [:ljut] ????
2013 11 23
Da meni umjesto u viroviticu otisao je u dugo selo!!! [:frustriran] !
2013 11 23
Da..jer navodno neki vise nisu u funkciji slanja i primanja..pa preusmjere na obliznji..koliko je meni poznato [:pospan]
2013 11 23
Meni je jučer jedna cura slala paket i umjesto u zadar usmjeren je u čakovec.Cura je kasnije skužila da je teta na tisku krivo napisala broj tiska. Umjesto broja 6 je stavila 0 [:frustriran]
2013 11 23
elitastar ti je u pravu, neki kiosci ne podržavaju primanje/slanje paketa više i oni ih automatski sami preusmjere. To njih zovi jer to je njihova greška, ili im piši na fejs, tamo će ti prije odgovoriti.
2013 11 23
Kada sam ja slala preko tiska, meni je prodavacica rekla da tisak na koji želim poslati više nije u funkciji i poslala je na obližnji u isti grad tj. dio grada i nije bilo nikakvih problema. Ali to da bez toga da znaš da je drugi tisak, to mi se još nije dogodilo..
2013 11 23
slala sam i primala valjda 70 puta i nikad nisam imala nikakvih problema.
2013 11 23
ma stvar je u tome da sam ja iz rijeke slala u drugi grad, on je samo iz rijeke preusmjeren na drugi tisak u rijeku [:smije]
2013 11 23