Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Kosa pomoć

Htjela bi napraviti ombre na svojoj kosi,ali me strah.Meni je kosa u više nijansi,ispod mi je crno,pa čokolada i na izrastu mi malo svijetlije smeđa kojih 10 cm..ali nebi kupila boju OMBRE nego plavu boju i izbljeljivač i izbjelila crni dio i donji dio onako na 5,10 min i onda obojala u plavo.Nebi htjela naranđasto,tamnosmeđe lješnjak pa plavo svijetlo.Pa me zanimaju iskustva ako netko je radio htjela bi kao ova cura.Oprosti na ukradenoj slici [:smijesi] [slika:e6c29dc6-7c14-4b27-8ac2-0e4f5790936f]
2013 12 18
Ukrala si adminku [:smije]
2013 12 18
[:smije]
2013 12 18
ja sam danas bila kod frizera praviti ombre. al ne klasičan, nego onak više s pramenovima. i preeee zadovoljna sam. a kući se sama ne bi nikad usudila :)
2013 12 18
Eto isprika adminki :) sumnjam da će i ovo viditi već ju 2 mj. u poruke malteretiram ali nevidi tako da :)) pa baš bi to posvjetlila blajhom da mi nebude crno [:smijesi] skupi frizerski [:frustriran]
2013 12 18
[:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] mislin da je admin imala ombre od loreala (tamniju nijansu, imaš 2) nemoj blajhat uništit ćeš kosu
2013 12 18
jako skupiii. mene je mama za božić počastila inače sama ne bi nikad :D
2013 12 18
ja sam radila preko ljeta, ali ne sa blajhom, nego sa farbom. jer blajh jaaako osteti kosu :/ meni je super ispalo, i bas sam bila zadovoljna :)
2013 12 18
Nemoj blajhati, jer se kosa uništava. Ako si iz Zagreba, imas jedan salon koji se zove Nataly, to je ispod baschiere2. Cure rade čudo, a i nisu preskupe. Osim toga, savjetuju, provedu te kroz cijeli proces farbanja, i ako vide da bi ti se kosa već mogla uništiti, reći će ti to. Koriste Revlon, i zaista je kvalitetno. Ja sam se od svjetlo smeđe pofarbala u tamno crveno, i napravile su tocno tako kao sam htjela.
2013 12 27