Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

TISAK krivi paket u krivim rukama!!

Drage sve... Imala bih jednu molbu.. Neki dan sam iz Zagreba slala ovakve cipele kakve su na slici, curi u Rijeku i cura je jučer podigla paket i unutra pronašla trenirku, tenisice i nekakvu suknju. Šifra paketa, i adresa primatelja i pošiljatelja koji su na paketu su točni, ali to nije taj paket! [:tuzan] Vjerojatno je vlasnica ovih nabrojanih stvari dobila moje cipele, i možda se isto nalazi ovdje na krpicama, pa ako je netko slučajno čuo da je neka cura dobila krivi paket evo neka mi se javi, da zamijenimo pakete. Puno hvala na pomoći... [slika:1c62197c-1394-481c-b468-96066ef6d149]
2013 12 20
također je netko iz Bjelovara umjesto svoje robe dobio BAYLIS & HARDING poklon set! neka se javi!!! [slika:cf8ff3b2-1a2b-4a45-bff6-0e4d27825757]
2013 12 20
Oprostite na upadanju u temu, znate li dostavlja li Tisak subotom? Čekam jedan paketić, baš sam sutra htjela obući [:smijesi]
2013 12 20
ljudi nadam se da ćete rješit ovo...al cura jedna u temi juče savjetuje kad šaljeteu vrećicu unutra napišite na papirić još jednom primatelja...pa može pomoć u ovim situacijama...sad u ovoj više ne al za ubuduće [:poljubac]
2013 12 20
Lara80...naravno i subotom i nedjeljom....pa imaš šifru paketa?
2013 12 20
hostess6ak, ovo se zna desiti kad teta u kiosku ne upiše odmah šifru paketa (pred tobom) na sam paket, pa onda može vrlo lako zamijeniti pakete s nekim tko je došao na kiosk prije ili poslije tebe a koji je isto slao paket.... Ja ti predlažem da se javiš i u kiosk s kojeg si slala paket, jer postoji mogućnost da se tamo također javi ona osoba koja je poslala tu trenirku/suknju nekome (kada se razazna da su u njenom paketu krive stvari)...
2013 12 20
Imam šifru, piše da je u dolasku na prodajno mjesto pa nisam zanala dostavljaju li i subotom...
2013 12 20
Zakaj uopce saljete s tim Tiskom. Ja sam slala i primala paket tri puta, i svaku puta NARAVNO nesto se iskompliciralo. Imate postu. Ma rađe cu platit i 5 kn više, nego se vozat do tiska po pet puta u tj dana, i zvat njihovu sluzbu za korisnike i prepirat se i cekat po 45 min da mi se jave. [:pospan] [:pospan] [:pospan] [:pospan] [:pospan] Ako imate vremena, volje i živaca za to. Samo dajte [:pospan] [:pospan] [:pospan] Svaki dan par tema o Tisku [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2013 12 20
Istina, ja navijam za poštu [:smijesi]
2013 12 20
Ma pošta je zakon. I još ti poštar donese paket na vrata. Ako nije ogroman naravno. A ne da se bakćem s babama na Tisku. Dižu mi živce koliko su nepismene i bahate. [:frustriran]
2013 12 20
Lara80- [:smije] ja za Hajduk
2013 12 20
Ja sam trebala dobiti ovaj kozmetički set za blagdane [:smijesi] Nadam se da ce se Bjelovar izjasniti [:kesi]
2013 12 20
jao,ja sam odlučila kupiti goluba i slati po njemu
2013 12 20
Hajduk i pošta žive vječno [:smije]
2013 12 20
ja isto ne razumijem te navale slanje tiskom... pa šta nije bolje da ti poštar dođe na vrata i da ti tvoje nego moraš ići na kiosk još ako ti je malo dalje i to podizati pa daj osobnu pa su tete neke malo zbunjene i tako to.... ja se vječno borim s tim slanjem... [:frustriran] ljudi valjda vole šetat do kioska, pogotovo po ovoj zimi [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 12 20
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija