Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sindrom ''par puta korišteno''

ok, malo sam iziritirana nekim stvarima a listi se pridružuje i gorespomenuti sindrom...dakle, ako je nešto PAR PUTA KORIŠTENO, pa jebemu sve, što to vama zapravo znači?potrošeno do pola, trećina, špricnuto jedan put, nanešeno na lice dvaput? užasno me nerviraju slobodne procjene tipa-dvaput špricnuto ili par puta korišteno, a proizvoda nedostaje skoro pola... FYI-znate li recimo koliko štrcaja parfema stane u 5 ml?oko 75....to je malo više puta korišteno, ali svejedno fali vrlo malo....mililitar tekućine tj.parfema je otprilike 15 špricaja....like...??? za 1 nanošenje kreme, pudera ili primera,emulzije(naravno ovisno o dispenzeru i pumpici), par puta korišteno znači stavljeno zaista par puta(2,3...)... radije pokažite sliku, označite na paintu količinu crtom ili nemojte napisati par puta korišteno......moj osnovni problem u životu je taj da sam vrlo doslovna.znači znam koristiti neke hrvatske termine i znam što znače.par = 2...par puta znači 2,3, puta... dakle,ne lažite i ne bubajte bezveze....pa kad kupim stvar u njoj nema ni pola, pa baš budem nekako jadna i osjećam se prevareno...... imate takva iskustva? [:sramezljiv]
2013 01 02
zasto se uopce prodaje keoristena kozmetika ajde parfem mogu razumjet al sminka olovke za oci ili sjenila????? [:kesi]
2013 01 02
zato što nemamo nofeka za dućanski proizvod;))))...mene ni najmanje ne smeta dali je stvar tj.kozmetika trošena, bitno mi je znati koliko i bitno mi je da je unutar valjanog roka trajanja, kao i da je uredna... pa to i jest smisao i foruma i razmjena i prodaja...nemam iskreno-problem sa korištenom kozmetikom...
2013 01 02
evo primjer-ovdje sam kupila doslovno dvaput namazan Chanel ruž iz LE Les Noirs Obscures, neka bolesno crno/ mrtvoljubičasta nijansa koje sumnjam da je uopće bilo u dućanu za kupiti....cura mi ga je prodala za 35 kn s poštarinom...naravno, original....pa umrla sam od sreće što sam ga se dočepala...prebrisala maramicom gornji sloj(ona je koristila kistić) i nastavila ga koristiti...sretna sam ko prase što ga imam... [:kesi]
2013 01 02