Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

A joj , a joooooj...Od A-Ž

gospođica - možete mi izmjeriti duljinu,širinu,obujam,dubinu,dijagonalu,debljinu poruba,širinu šava,debljinu konca kojim je šivano, težinu,molekularnu gustoću?mhmmmm.....a možete mi malo slikati kako stojina vama?...mhmmmm....a na nekom malo nižem...višem...tanjem...debljem...mlađem...starijem....druge nacionalnosti..?mhmmm.....a recite mi malo kakve ste volje bili kad ste kupovali,kakvo je ozračje bilo u dućanu, kakvi klimatski uvjeti...?mhmmmm....a poštarina bi bila..? može 'tiskom'?ne, zapravo bolje 'poštom'...ne,ne, osobna predaja...ne, u stvari golubom faking pismonošom....Molim [:sokiran] ?! Zašto ste pomislili da to želim kupiti?!
2013 12 28
gospođica - jebem vam mater svima koji me gnjavite s drtibladifaking glupim upitima tipa 'molim podatke za uplatu' [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] !
2013 12 28
gospođica - je da ste mi napravili kupnju od 1140 kn i je da smo se dogovorili da vas zato častim poštarinom, ali, šta ima veze šta ste ipak vi platili poštarinu, stvarno je odvratno da se nakon što ste platili 1140 kn idete uopće raspravljati za tih dodatnih 40, mislim stvaaaaarno, ja to nikad ne bih na vašem mjestu ( ovo mi se zbilja dogodilo na 'Krpicama', radi se upravo o tim ciframa i to mi je najgore iskustvo ovdje)
2013 12 28
aaaa..uzas:(
2013 12 28
gospođica a jel vi mislite da bi to meni stajalo? -da gospođice ja baš znam kak izgledate i jel bi to vama stajalo.
2013 12 28
gitadevi [:poljubac] luda si ko kupus [:smije] [:smije] [:smije] čitam se i smijem se cili dan sama sa sobom [:place]
2013 12 28
gospođica "ako vi niste nosili tu majicu i ako ja nisam nosila tu majicu (a majkemi nisam, nova novcata iz dućana, ma što iz dućana, iz tvornice!), onda mora da je gospođa u pošti ostavila te fleke ispod pazuha".
2013 12 28
gospođica vidim da se ljudima to sviđa pa ću malo dignut cijenu
2013 12 28
pasgaro daaaaa [:hihot] popizd
2013 12 28
gospođica jel možete spustiti cijenu traperica jer su mi preskupe,ali ja prodajem traperice trostruko skuplje i to je sasvim u redu jer su moje iznošene bolje od tvojih.
2013 12 28
gospođica ma to samo natrpajte u kuvertu od tiska za 5kn. boli me briga što smijete slati jedino u paketu.
2013 12 28
Pasgaro anblivbl [:frustriran] Ja zbog takvih vršim primopredaju gotovo isključivo doma, pa ti dođi. Jedna je failala primopredaju 4 puta. GreenQueen potpis [:vrti]
2013 12 28
Gospodica uplatila sam vam 10kn za postarinu, a vi ste mi poslali u kuverti za 5kn. Stoga vam ostavljam neutralnu, mozda negativnu citiram: Stigao mi je željeni parfem,čak mi ga je i čuvala nekoliko dana, sve pohvale. Jedina zamjerka..poštarinu sam platila 10kn,a poslana je za 5kn... ---> ostavljena neutralna ocjena
2013 12 28
Gospođica koja pošalje upit za haljinu i ne javlja se dva mjeseca ponovo kaže da bi uzela al po staroj cijeni jer odakle meni pravo dić cijenu. i onda me mrcvari 10 dana i dobije popust i sad ju prodaje pod novo nenošeno a nosila je u svatovima. A i ja sam ju jednom nosila.
2013 12 28
gospođica skupo plaćeno, molim vas ne pitajte ni koliko. (nakon opisa artikla još jednom napominje skupoo plaćeno)
2013 12 28
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 12