Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nove cijene TISAK PAKETA!

Ana i mene to sad zanima :)
2013 12 30
a kako ćete prodavati sad nakon 1.1? jer će porezna navodno vidjeti svaku našu uplatu :((
2013 12 30
Ja sam traperice jedne slala pripritetno i 6kn platila i jednom preporučeno i 11kn:) (koverte nikad ni ne računam..)
2013 12 30
slala sam i tiskom i poštom, ali poštom mi je draže. Na Tisku su u 80% mrzovoljne tete i bude mi uopće slabo ići tamo. A nije mi ni blizu i cijena je slična. Ovako mi poštar donese na vrata i ja sretna. Jedino mislim da se Tisak isplatio zbog cipela i kaputa, tu je bitna razlika.
2013 12 30
Samo da se zna, u pošti nisi dužan slati u njihovim kuvertama ili kutijama, same si doma zapakirajte u kutije od cipela, manje ambalažne kutije iz dučana, pak papir...samo da je zapakirano [:smijesi]
2013 12 30
Kao da doma imam skladište kutija i pak papira i ne znam čega...jaka stvar - poskupljenje od 5 kuna, kao da se radi o 100 - svaka dva dana ista tema. Šta vam znači tih 5 kuna, ne kužim..... Da ne pričam da sam u sporu s Poštom mjesecima o dvije zagubljene preporučene pošiljke, da sam danas dobila žuti papirić da dođem podignuti prioritetnu pošiljku koja je trebala doći 27., poslana 24. i još na njemu piše 'oštećeno' [:frustriran] [:ljut] [:frustriran] , da mi u masu slučaja poštar uopće ne donese doma iako je dužan, jer je uplaćena poštarina za dostavu na vrata, nego mi samo ubaci papirić....mrzim poštu.
2013 12 30
@gitadevi, istina. ja sa poštom imam prekokrasna iskustva [:sokiran] još uvijek čekam avionsku pošiljku iz Mađarske koja je poslana prije 10 dana [:sokiran] na trekingu piše doslovce: poštar stavio u torbu [:sokiran] bit će da je otišao na godišnji skupa s mojom pošiljkom [:hihot] a o nedonošenju paketa na vrata, jer ipak je to1.kat da ne pričam [:ljut] + tetke su nadrkane kao da se bave mikrokirurgijom a ne poštanskim uslugama pa ih svaki vrag smeta [:ljut] i sa Tiskom, odnosno sa njihovim djelatnicama sam imala loših iskustava ali sada šaljem samo sa svog kioska i sve je 5+ jebo 5kn, kad se sjetim pakiranja doma i kupovanja traka i pak papira [:znoji] radije ostajem kod Tode [:hihot]
2013 12 30
slažem se s prugac [:smije]
2013 12 31
i meni je ovo s tiskom bilo odlično ,s poštom ko da dolazi iz Kine pošiljka ali neka svatko preferira njemu bolje!
2014 01 01
cekajte cure pa prije su bile i vise cijene na tisku.. ovo sto je bilo 10 kn je bila privremena cijena zbog velike zainteresiranosti... tako da...
2014 01 01
1 2