Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nezahvalni ljudi

Ja biram kome cu pomoci. Nema random odabira.
2014 01 08
Koliko znam po novome roba koja se oduzima, tj. zapljenjuje na carini, vise se ne unistava nego se daje u Caritas, iz Caritasa to uzimaju svecenici i poslije mise dijele obiteljima u potrebi. To je moje saznanje gdje sam se osvjedocila, jer mi je osoba pokazala Armani i Boss zapakirane kosulje sto joj je svecenik dao. Danas se najbolje u Caritasu obuci, sto je, je [:smijesi]
2014 01 08
Ni cipele46 na fejsu više nisu za potrebite. Eto nekidan čitam, kako je više žena otkrilo par prevara pojedinih članova. Jedna koristi tuđe dijete (ukrala sliku) i priča okolo kako je sin bolestan, radi grupe za pomoć i donacije i šta već ne. A druge su primjetile da većina ljudi radi lažne profile i javlja se na sve oglase za poklanjanje a onda tu istu robu i stvari koje dobije preprodaje po ostalim grupama na fejsu... pa si sad ti misli.. Radije skupiti odjeću i odnijeti u neki dom za nezbrinutu djecu.. mislim da bi se njih najviše usrećilo, a ne ove prevarante po tim stranicama. Pogledam svačiji fejs tko ostavi oglas za pomoć, šokirali bi ste se što se sve vidi i kakvi ljudi traže pomoć.. [:vrti] [:ljut]
2014 01 08
Adela, onda odo i ja u Caritas na jedan šoping. [:hihot] Zezam se...
2014 01 08
je da, moja mama od susjede dobila zaplijenjenu roznu lacoste majicu xxxl valjda :D ona ju je sebi uzela, no na kraju sam ju ja šogoru iz zezancije poklonila da se malo nasmijemo :D a mama si je uzela guČi šlape :D i recimo, dobili smo ocarinjene poljske muffine. bolje muffine u životu nisam jela :D
2014 01 08
1 2 3 4