Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Usluge uljepšavanja /

kako do savršenih obrva?

NijaZg, nekako si u pravu, unatoč trnedu ovih obrva aprillashop koji je to salon?
2014 01 11
ja sam imala jako tanke obrve s rupama od previše čupanja između, tako da mi jedno vrijeme nisu uopće rasle. a da ne kažem koliko me je nerviralo svaki dan ih iscrtavati. već sam bila razmišljala o tetoviranju obrva i slično, a kako za te serume nisam imala novaca, odlučila sam prvo isrobati to ricinusovo ulje. i nije samo ricinusovo, nego je dobro i maslinovo i bademovo. vidjela sam neke klipove na netu i probala. stvarno je jeftino, a pomaže. u tubu od neke stare maskare stavi ulje, možeš pomiješati i više ulja) i što češće umasiravaj i drži na obrvama. uskoro ćeš vidjeti razliku. sretno! [:smijesi]
2014 01 22
Ricinusovo ulje nanositi štapićem za uši cca 2 mjeseca i voila! Rastu garantirano!
2014 03 08
Mozete pogledati na faceu stranica Instinkt Dizajn japansko iscrtavanje slike radova da si priblizite tocnije koliko prirodno izgleda. Najbolja metoda na svijetu. Sa metar udaljenosti nema sanse da itko primjeti da ste napravili trajni make up.
2014 06 19
Japanska metoda nije trajni make up. I ne traje koliko piše. Od prosinca do kraja 2. mj (kada imam ponovnu korekciju zakazanu), to će biti 2. korekcija + ono prvo iscrtavanje. Jednostavno boja blijedi. Za 1500 kn očekujem savršenstvo od obrva! Naravno da su obrve rađene u salonu koji posjeduje certifikat. Lijepo izgleda prva dva tri tjedna, nakon čega sve to blijedi i nestaje i ponovno je sjenilo za obrve u igri.
2015 02 10
@mateichh jako zanimljivo, možeš li napisati ukratko ako ti se da tijek postupka samoh iscrtavanja obrva? I da li si tih prvih 2-3 tjedna dok je boja postojana svejedno još dodatno korigirala obrve sa sjenilom?
2015 02 22
Prvo ti nacrta okvir olovkom, počupa voskom sve dlačice koje su izvan tog okvira i onda kreće iscrtavanje. Mali nožić koji se umače u boju, dlačice se crtaju u smjeru u kojem zapravo i rastu, cijeli taj postupak ne traje nešto pretjerano dugo. Nakon toga ih namaže bojom i to stoji neko vrijeme. Poslije toga očisti boju i namaže ih Bepanthen masti. Tjedan dana je potrebno mazati obrve 2 - 4 puta na dan. Nakon prvog iscrtavanja koža je boju u potpunosti izbacila, kao da se oljuštila. Pretpostavljam da nije dovoljno duboko zarezivala. Do trećeg tjedna kada sam išla na novu korekciju, obrve sam morala dodatno popunjavati jer sam imala grozne rupe gdje je obrva bila nadocrtana. Nakon te korekcije do iduće su obrve bile relativno ok, no evo sad je prošlo tjedan dana i nakon posljednje korekcije, posvijetlile jesu (zapravo, posivile), dlakice su se kao razlile, tj. više nisu lijepe tanke.. Sve u svemu, za te novce sam mogla kupiti sjenila i olovaka za obrve za čitav život [:hihot] [:hihot]
2015 02 23
1 2