Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

TISAK paket

Poslala sam i primila preko 150 pošiljki preko 'Tiska' i uvijek sve u redu, a od 6 pošiljki slanih 'Poštom', dvije preporučene zagubljene prije 7 i 10 mjeseci i još uvijek se natežem s njihovom pravnom službom, stoka pokušava na sto načina izvrdati davanje para, stoga apsolkutno ne stoji priča kako je s slanje 'Poštom' sigurno. I znam masu 'Krpičarki' i 'Aukcionarki' kojima su zauvijek zagubljene pošiljke slane 'Poštom', a samo za neke od njih dobile su novčiće, većina gubi žćivce s pravnom službom i službom za korisnike, kao i ja [:znoji] [:ljut] [:frustriran]
2014 01 12
A znaci ni to nije "sigurnije" ! Ocito je da ond anema pravila, samo stvar srece. Ja sam mislila da ako se preko poste izgubi paket da ti prije vrate nivac nego tisak
2014 01 12
Ja nisam imala problema do sada. Otprilike od pocetka 12. mjeseca sam poslala desetak paketa i primila tri, sve je uredno stiglo.
2014 01 12
Hvala Vam na informacijama! [:zaljubljen]
2014 01 12
Ja sam poslala i primila preko 200 pošiljki, otprilike pola poštom, pola tiskom i nisam nikad imala problema niti sa poštom niti sa tiskom, nikad se ništa nije izgubilo, čak ni obično slanje poštom [:kesi] i nitko nikada nije provjeravao šta šaljem [:smijesi]
2014 01 12
Hvala Gitadevi, ovdje se samo priča da ima puno problema s Tiskom. I ja sam poslala jako puno paketa i niti jedan se nije izgubio. A kad vas prodavačica pita što je u paketu, uvijek se nađe netko tko će reći da to nju nije briga. [:vrti]
2014 01 12
ja sada prvo umotam to u vrecice dobro zalijepim i sve podatke koji idu na paket stavim i na tu vrecicu tako ako se i osteti njihov paket sve sto trebaju pise i na vrecici
2014 01 12
Nikad problema nisam imala, paketici bi uvijek stigli citavi i na vrijeme :)
2014 01 12
Suzy tako i ja stavim u vrećicu i zamotam u papir i napišem podatke primatelja gore, tako da i ako netko primi krivo ili ispadne iz kutije, ili tko zna što, može kontaktirati kupca
2014 01 12
ja sam manje-više sve slala Tiskom i sve je bilo u redu, samo je jednom paket bio otvaran i izvađen dio stvari... [:frustriran]
2014 01 12
pred tjedan dana je bas jedna cura pricala kako poslala stikle a ova druga je dobila grah i cvarke, doslo do zamjene paketa, a ljudi zbilja svasta salju
2014 01 12
Da, svasta ima. Kako bi mama radi u Tiska kaze da ima svasta, da je jednom netko slao mandarine (koje su naravno poispadale u transportu) najgore je sto prema njihovom pravilniku to se moze slati; ne smije se slati stako, droga alkohol naravno, i nsta teze od 15 kg u to ocito ne spadaju sarme i mandarine [:vrti]
2014 01 12
Niti ja nikada nisam imala problema s Tiskom. Čak štoviše, to mi je najbolji način slanja jer mi je najjednistavniji. Ne trebam se brinuti u što ću umotati npr.majice, knjige... Dobijem besplatni paket i u to stavim ono što želim poslati. Uvijek su paketi stizali na vrijeme, nikada problema nisam imala
2014 01 12
Ja sam isto slala i primala preko 50 puta sigurno i nikad nikakvih problema nije bilo..doduse nisam ih imala ni sa poštom..ali neki nemaju sreće pa ih zadese problemi i s jednim i s drugim ili s necim od toga dvoje. Tako da je sve stvar srece i nema smisla govoriti da je jedno bolje od drugoga. [:pospan] Ja osobno preferiram tisak.
2014 01 12
1 2