Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Pošta, poslano nije stiglo

Da, slažem se sama sam si kriva. Poslala sam prije 10dana naočale, Poštom, obično u zračnoj kuverti nisu stigle. Provjeriti ne mogu. Eto savjet onima koji koriste sada više poštu da ne šalju bez preporučenog. [:tuzan]
2014 01 13
Ma nema šanse da nije stiglo, ta osoba laže. Poslano obično, prioritetno ili preporučeno stigne svakako samo je razlika u tome jel osoba laže da joj nije stiglo ili ne.
2014 01 13
ja sam slala lancic kao pismo,obicno.. u utorak za sl brod i nis -.- uzas ..
2014 01 13
Garavuša - bila u pošti danas nikako se nemože ući u trag pošiljkama koje se šalju obično. Ja znam bilo je vrijeme praznika i blagdana, pa sam to sve prepisala tome. No Na kraju je artikl koji je ona meni poslala prije tjedan dana danas stigao. Kako bilo, u dogovoru s njom artikl sam platila.
2014 01 13
ja mislim da su trenutno malo sporiji, jer su svi navalili sa slanjem na poštu pa smo i h malo zagušili, i moj artikl ne stiže također. Još je sve pod blagdanima, i nova je godina i sve kreće ispočetka... stići će sigurno ili osoba laže. Imam 330 slanja i nikada mi se ni jedan paket izgubio [:sramezljiv]
2014 01 13
Vratit ce se na tvoju adresu ako njoj nije stiglo..nema sanse da se izgubi ..ili ova mulja [:tuzan]
2014 01 13
Ja sam evo za humanitarne aukcije taman prije Bozica,poslala preko 40 privjesaka preko poste obicno i svi su dosli,iako su neki putovali i preko tjedan dana i to Osijek -Zagreb [:kesi]
2014 01 13
Harpo i ptice na grani znaju da nema dokaza odnosno papirića koji dokazuje slanje obične pošte. Slala san milijon puta obično, i baš san danas dobila torbu poslanu u petak navečer OBIČNOM poštom .. i gle stigla je za jedan dan, ako ne računamo vikend? :D Kažem ti, sigurno je dobila al laže da nije :)
2014 01 13
Meni je isto osoba od povjerenja poslala nesto obicno i nije mi stiglo [:place] [:place]
2014 01 13
Ja se mogu pravdati i boriti, osoba sam koja odmah po dogovoru šaljem, ne muljam niti mi to pada na pamet. saama sam si kriva, bila je riječ o zamjeni, htjela sam proći jeftinije a stvar nije bila velika (naočale). Ovdje kod nas ni u jednom Tisku ne daju omotnice (osim za dokumente), bila bi poslala Tiskom jer s njima dosada nisam imala problema a i postoji šifra i znaš kad je poslano stiglo.
2014 01 13
ovo je samo za one "zelene" u tome, da ne pogriješe kao ja, pa eto otada šaljem sve preporučeno...
2014 01 13
Jos se nadam da ce stici poslano je prosli tjedan [:sokiran] inace sam ja 100 puta slala obicno prioritetno i uvjek je stizalo [:kesi]
2014 01 13
Moguće je da cura laže, ali je moguće i da je pošta zagubila pošiljku.Ja sam sama sebi poslala ogrlicu iz Zadra u Rijeku (mami je bio rođendan, imala je ključ od mog stana zbog zalivanja bilja...) kao običnu pošiljku - nije stigla nikada.Teško da mama lažće da je primila, ili ja da sam poslala, je l [:hihot] ?
2014 01 13
Osobno sam poslala jednoj curi novac za knjigu i nije dobila, išla je u poštu i tamo su joj rekli da osoba koja joj je poslala laže da je poslano, ali vjerujte mi istog dana nakon sat vremena išla sam u šoping i ubacila u poštanski sandučić na zgradi pošte [:vrti]
2014 01 13
Slažem se sa Garavusom, vjerovato te cura laže. Al znas kaj, ako cura zivi u malom mjestu, nazovi njenu poštu i pitaj. Ja sam imala takav slucaj, nazvala sam postu i kao predstavila sam se kao frendica njena koja joj je slala nesto, i zenska mi kaze, da gospodicna je dosla po paketic jer joj je dostavljen papiric...I kaze da j jedan dedini paket joj dosao taj tj i to baš iz Siska-bingo!! E onda sam joj rekla da laze, da bi mi na kraju priznala kako joj se parfem nije svidio...pa je brze bolje rekla da nije dobila paket. strasno [:frustriran]
2014 01 13
1 2