Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ide mi na živceeeeee.................!

Laganje i varanje [:vrti]
2014 01 28
odakle da počmem [:smije] prevarantice, krivi tagovi, stekanje, nemogucnost dodavanja slika u stare oglase, bezobraznice, krivo oglašavanje, nabijanje cijena, kada nisu za zamijene osim kad one to traže, ili oglašavanje da su za zamijene, samo da bi se namamili kupci (primjer; nisam pronašla ništa, ali mogu ti spustit cijenu toliko i toliko), traženje u zamijenu nečeg trostruke vrijednosti, otvaranje svaki dan tema o cijeniku pošte kad ga se može naći na netu, otvaranje tema za reklamiranje, dobivanje robe koja je za u smeće, adminka koja ništa ne radi, ne brisanje prodanih artikala, ne odgovaranje na poruke, rezerviranje artikla pa ništa onda nejavljanje, kad će stoposto kupiti pa više ni glasa, nehigijena (dobivanje sporke robe), općenito i prodavanje nekih stvari (vibratora i tangi korištenih) ... ukratko [:smijesi]
2014 01 28
odakle da počmem [:smije] prevarantice, krivi tagovi, stekanje, nemogucnost dodavanja slika u stare oglase, bezobraznice, krivo oglašavanje, nabijanje cijena, kada nisu za zamijene osim kad one to traže, ili oglašavanje da su za zamijene, samo da bi se namamili kupci (primjer; nisam pronašla ništa, ali mogu ti spustit cijenu toliko i toliko), traženje u zamijenu nečeg trostruke vrijednosti, otvaranje svaki dan tema o cijeniku pošte kad ga se može naći na netu, otvaranje tema za reklamiranje, dobivanje robe koja je za u smeće, adminka koja ništa ne radi, ne brisanje prodanih artikala, ne odgovaranje na poruke, rezerviranje artikla pa ništa onda nejavljanje, kad će stoposto kupiti pa više ni glasa, nehigijena (dobivanje sporke robe), općenito i prodavanje nekih stvari (vibratora i tangi korištenih) ... ukratko [:smijesi]
2014 01 28
cjelo popodne stavljam novu robu i onda ni jedn [:frustriran] a poruka
2014 01 28
kad napišem da tražim nešto ,npr. majicu u zamjenu za nešto s mog profila , a počnu mi se javljati nudeći prodaju
2014 01 28
...jako dobra tema... jakooooooooo mi ide na živce ovo reklamiranje po forumima..... otvaranje tisuću tema "tražim" - mislim da za to postoji tražilica.... prevarantice koje vrebaju iza svakog trećeg profila.....dvolične osobe koje naprave po 5 ili više profila i tako si nabijaju pozitivne i muljaju....ma ima togaaaaaaaaaaaaa [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 01 28
jojjj da da da i meni to pije živce.. tražim ovo pa ono a imaju tražilicu pa nek nađu
2014 01 28
maya nisi joj očito draga kao neki kojima odmah obriše... E da, živciraju me teme o novim cijenama tiska po 10000 put, o bonovima ovim i onim barem jednom dnevno, krivo tagiranje, sporo učitavanje, trostruke poruke u inbox zbog štekanja, općenita ne preglednost stranice... Al ima tu zaista lijepih iskustva i divnih djevojaka koje malo poprave situciju.. [:zaljubljen] ivana, tražilica je Užas...nekako i razumijem te koje otvaraju temu jer sam upisala jednom jakna, a izbacilo mi haljine, majice, štence, ogrlice, parfeme....
2014 01 28
super tema...... meni nista neide na žive ( osim možda stekanje interneta hm...) .. meni je ovo razonoda...... uzivan u kupovini... još me niko nije prevario pa valjda zbog toga još uvik uzivam.... tako da bi bilo najbolje cure moje ako vam nesto tolko pije živce da se jednostavno maknete i to je to..... provajte sa njuškalom i nesto tome slicno.... nema 100 postotnog postenja u ovom internet svijetu danas... uvik neko vreba iza kantuna.... ali to je tako i gotovo...... [:poljubac]
2014 01 28
i meni bahate, hladne, prepotentne fine dame, narocito one cijoj velicini silno smeta zicanje popusta na njihove svete markirane artikle [:ljut]
2014 01 28
Ja stvarno ne znam što je ovih dana, ali sam frustrirana lagano! [:frustriran] Zadnja 3 upita su bila takva da sve lijepo dogovorimo, razmijenimo podatke, znači pošaljem broj računa i svoje osobne podatke i tu staje. I još se ja moram javljat nakon toga da čujem šta je s uplatom, jer novaca na računu nema, da bi dobila takve jadne izlike da mi se bljuje od njih! Nikad nisam imala problema na krpicama, stvarno super suradnje s curama s kojima sam i do sad surađivala, ali ovo što se događa više nije humano. -.-' Morala sam se iskaliti negdje jer sam baš ljuta! [:frustriran] I da, živcira me na tražilici kad upišem h&m, kad želim ići na drugu stranicu mi izbaci samo "h" i ne prikaže mi artikle koje sam prvotno tražila, nego se sve izmijeni.
2014 01 28
REKLAMIRANJE. Da, caps lock.
2014 01 28
nebrisanje prodanog, tagovi koji nemaju veze s ičim i stalno otvaranje tema o rasprodaji i sniženju u njihovom dućanu [:smijesi]
2014 01 28
saphira, neki babci su coravi, pa pisuvelikim slvima [:smije] [:smije]
2014 01 28
Idu mi najvise na zivce one koje si ne znaju traziti same u trazilici kao da su nepismene pa otvaraju po tisucu tema dnevno [:frustriran] [:smije] [:smije]
2014 01 28