Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ide mi na živceeeeee.................!

A vidi nema ni jedne teme trazim sigurno je stigla adminka [:smije] [:smije] [:smije]
2014 01 28
oh, kaj ne bi znale; tako je lakse i brze
2014 01 28
meni idu na zivce oglasi tipa Timberland - i onda otvorim kad ono fuš timberland!!!! nije to J.... timberland nego obicne cizme sugave bez marke!! ili kao All Star - nisu J... starke nego fuš tenisice. ja sam bas luda na to!! uzas. to mi defitivno najvise ide na zivce!! [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2014 01 28
Prije mi puno toga islo na zivce a sad nista [:smije] [:smije]
2014 01 28
Milijun tema s reklamiranjem i milijun tema sa zamjenama dnevno, pogotovo one naslova "ajmoooo...." [:jezik]
2014 01 28
ja ukucam timberland i onda je jedno 100 oglasa di piše PRODANO ( trš trš ) a ostatak je sve samo ne TIMBERLAND.... neke jbn žnj marke i ne marke.... plus brdo stvari što uopće nema veze s vezom... tagirano je tek toliko....i popizdim i napišem u tražim jer drugačije nikad naći i eto ti adminke za sekund i obriše mi temu.... ali neka ovih brdooo tema AJMO ZAVIRITE, i tome slično.... i dalje da ne pričam kakvih još koje bi se davno trebale obrisati.... [:frustriran] [:frustriran]
2014 01 29
i još ove koje se ne javljaju da ne žele ipak , a bitno da su uzele sve podatke pa ti čekaj.... a o štekanju stranice da ne pričam....
2014 01 29
još uvijek ne razumijem ove koje se uredno logiraju svaki dan a odgovora na upite nema. evo prekjucer sam jednoj poslala vec drugi upit (prvi je bio jos prije ohoho), vezano dakle za dimenzije dviju stvari al od odgovora ni O a jucer je bila na netu. za mjere valjda ne smijem pitati, sto li..
2014 01 29
mislim da bi se definitivno prodane stvari trebale brisati :( [:frustriran] [:frustriran]
2014 01 29
sad me trenutno živcira što moram pisati u ZAMJENE nešto što trebam, i tamo ima 113 stranica... kao da to netko čita, moš si mislit... mogla bi do jutra pretražovati 113 stranica da vidim da li je netko možda napisao da mjenja nešto što meni treba.... ili TRAŽIM.... isto brdo stranica.... [:frustriran]
2014 01 30
tražim si neku torbicu i vidim istu koju sam vidjela na e bayu za 2 dolara - tu za 60 ili 70 ... mislim nemam komentara.... [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2014 01 31
nemaš torbe na ebayu za dva dol, mozda je dva plus shippinga nekoliko najjeftinija se kreće već tamo od četiri pet da je torbica pismo a ne mini novčanik
2014 01 31
Pravopisne greške u nazivu i opisu artikala. Nebrisani prodani artikli. Cure koje su furaju na superstar da ne odgovaraju ne znam kakve poruke. Bolesne cijene. I laganje s opisima, kao novo je a ono smeće. A najviše kaj mi ne ide prodaja a ne znam zakaj...
2014 01 31
friška sam na ovom siteu [:sramezljiv] ,nisam u ničijem ili nijednom "klanu" [:smijesi] malo sam bacila oko po forumu i ostala i više no zatečena boji uvijek isti nikovi otvaraju slične teme (obično pljucaju po nekome) nadalje,ti isti likovi uvijek za sebe imaju i nađu opravdanje,dok druge pribijaju na križ zbog sličnog... (to pokriva ona iz naroda smijesi ko o čemu,kurba o poštenju ) pa onda opet one koje ne stajanje "na njenu stranu" (jer si realan i znaš da medalja ima dvije strane i/ili jer se nedaš navuči u kvazi raspravu) doživljavaju kao atakom i postanu užasne...bezobrazne,proklete i zajedljive.. i sve tako,u istom "revijalnom" tonu... kao neutralan promatrač,moram priznati da sam prilično zatečena čak štoviše zgrožena. [:smijesi]
2014 02 01
Meni stravično ide na živce kaj se samo nekima brišu oglasi sa slikama s neta. Imam brdo robe koja je nova s etiketama u vrećici i normalno da stavim sliku s neta i one je obrišu. Tko god da jesu. Dok neke druge stoje mjesecima. Pravila očito nisu ista za sve....
2015 11 20
1 2 3