Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

strah me više od ovih krpica

u prvo vrijeme sam bila oduševljena i stvarno svaka čast curama koje su poštene i ok ali evo što mi se dogodilo jučer ustvari taj cijeli razgovor traje od 12 mjeseca cura hoće mobitel i morala sam joj čak i na mail slat slike mob je star 3godine njegova cijena tad 4800kn korišten mjesec dana i od tada stoji u ladici uglavnom nudi mi nove naočale i novo triumph rublje za njega gaćice i grudnjak i ok ja mob pošaljem a dobijem sasvim druge naočale polovne pola cirkona fali iako su original i nošeno rublje što se vidi na ispranoj etiketi i mucicama sa unutarnje strane ja joj to napišem a ona kao nije razumijela za koje naočale je bio dogovor a za rublje šuti i sad mi kao piše da ona takav mob kupi na njuškalu za 500kn a ja sam svoj tu cijenila 600 dakle nije neka razlika.Uglavnom ona će kao meni danas poslat mob nazad a ja njoj njenu robu ali mene je strah jer neznam smijem li joj vjerovat kad mi je već tak poslala nošeno a rekla da je novo,što ako ja njoj pošaljem njeno a ona meni ne?Mobitel je baš kvalitetan i dobar neznam što da radim?
2013 01 10
cekaj da ona tebi prvo posalje pa onda ti njoj
2013 01 10
Ja bi njezine stvari poslala tek kad dobijem svoje,jer vidis da joj ne mozes vjerovati :)
2013 01 10
Lijepo reci da si poslala a nemoj sve dok ti ne stigne mob,e kad stigne onda pošalji njjoj te njene iznosane krpe.Ako ej ona tebe mogla da oprostiš sjebat možeš i ti nju.Pa ja ne znam pa ja bi joj oči izvadila da je meni to napravila (naravno ne doslovno xD ) al ja bi pronašla njenu adresu i kuć bi joj ošla,ne radi se o jednoj majici,mobitel i nije baš mala jeftina stvar. [:frustriran]
2013 01 10
I ja se slažem, ako je ona ta koja želi mobitel znači ako je prva poslala tebi poruku, ti odredi uvjete, ako želi ok ako ne, već će naići neko drugi kome ćeš vjerovati više, ako pristane sve ok.Ja sam jednom imala tako, cura je pristala odmah i sve smo obavile na obostrano zadovoljstvo.
2013 01 10
mene baš zanima kolko godina imaju te curice koje varaju ljude..smatram da niti jedna ženska starija od 25 nije u stanju to napravit jer ima kolko tolko soli u glavi.. [:kesi]
2013 01 10
dok ne dobiješ mob ne šalji joj njene krpe natrag,po opisu šta je ona tebi poslala to ti nemaš namjeru nositi jel tako? znači bacit ćeš u smeće,pa barem ti baci a ne da ostaneš bez mob a ona da dalje to smeće prodaje [:frustriran]
2013 01 10
a gle nije stvar u godinama,stvar je u odgoju i samoj glavi te osobe koja radi take budalaštine.Ja imam 18 god i nepada mi na pamet da tako nešto napravim,a nisam niti dovoljno apmetna da smislim spačku xDD tako da nije u godinama stvar
2013 01 10
@prodaja1989,tko odgaja takve likove? ja se pitam jesu to iz kuće pokupile,tko su im roditelji moj sin dok je bio mali nije smio ni dodirnuti nešto u dućanu,kamo li da uzme nešto [:frustriran]
2013 01 10
@Tatjana,e baš to,odgoj je jako bitan a dobro si rekla treba imati dobru količinu zlobe(ne pameti) da bi smislio sve ovo šta one rade
2013 01 10
pa kažem to je sve stvar odgoja iliti ne odgoja,što sve majka ne rodi [:frustriran]
2013 01 10
Danas kao da je postalo IN biti neodgojen... [:znoji]
2013 01 10
Pa dobro, kad ce te se vi nauciti pameti cure! Vrlo jednostavno: ako ona prva trazi zamjenu, onda je ona ta koja prva vama salje predmet ( u ovom slucaju predmete), pa kada vi zaprimite njezino, tek onda saljete svoje. A ako ste vi zahtjevale zamjenu, onda bi bilo u redu da prvo vi saljete svoje sto je osoba izabrala, tek onda ona vama. Mislim vec ako vi smatrate da su to cure od 17 god., nije mi jasno kako uspiju preveslati vas koje imate preko 20 i vise god.?!
2013 01 10
hvala vam curke i ja sam mislila tako čekat svoje pa tek onda poslat njeno i ona je prva mene kontaktirala za mob i predlagala zamjenu a vidim da i dalje drži na profilu taj triumph gaćice i grudnjak i piše novo a meni je poslala pa ne kužim kak nije makla ili ima u planu još nekog prevarit a zanimljivo ima 25 pozitivnih komentara
2013 01 10
znaci rezime jest, komentari ne znace nista i to je to. jucer sam bas uplatila 100 kn jednoj curi za balerinke i cekam odgovor..
2013 01 10
1 2