Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Slikati odjeću na sebi ili samu?

Kad kupujete, kako vam bolje izgleda? I koje biste rađe kupile? Čini mi se da roba kad je solo slikam izgleda novije pošto prodajem uglavnom novo i nenošeno s etiketama, a opet, možda ljudi vole odma vidjet kako stoji pa ne znam... [:sokiran]
2014 02 03
Ja rijetko kad ,gotovo nikad ne kupujem odjeću a da prije toga ne tražim da vidim sliku kako stoji..tad mi je nekako bolji dojam i puno se toga vidi,građa cure,dužina (ako je u pitanju haljina npr) i onda usporedim sa sobom.
2014 02 03
Meni osobno je bolje vidjeti na vjesalici, kao u ducanu. :)
2014 02 03
ja ne volim kad neko slika obucu na sebi s golim nogama..to me odbije od kupnje ,a i odjeca mi bolje lezi da nije na nekome.
2014 02 03
bolji efekat preglednosti je kad se roba vidljiva na osobi ili na vješalici( naravno ako uspiješ obući) [:kesi]
2014 02 03
ja isto volim da cure ne slikaju na sebi jer ne vidim ništa iz toga, em nismo iste građe kilaže, visine, baš ništa ne dobijem iz toga kako nekoj curi stoji pa da će tako i meni, a već imam iskustva da procjenim šta mi stoji šta ne pa idem za tim i ne fulam, čak ne probavam ni u dučanu [:smije] [:zaljubljen]
2014 02 03
Više volim vidjeti odjeću uslikanu na nekome.
2014 02 03
meni na vješalici .
2014 02 03
ja ne slikam na sebi jer prodajem komade koje sam "prerasla" [:hihot] [:hihot]
2014 02 03
preferiram samu odjeću, jer ne stoji svakome isto, zato i prodajem robu jer mi je velika ili ju ne nosim, pa nekome s malo više kila od mene će bolje stajati ta veličina nego meni.... [:smije]
2014 02 03
vidla ja oglas...hlače su mi male ali poslikala sam na sebi da vidite [:hihot] [:hihot] [:hihot] ne moran ni kazat na što to liči...bolje da nije [:hihot] [:hihot]
2014 02 03
Meni je sve jedno. Slika i njena pozadina mi govore puno toga.
2014 02 03
ja samo na zahtjev slikam jer vecina tih stvari mi ne stoji pa zato ih prodajem ;)
2014 02 03
Ja volim vidjet na osobi jer mi se obicno stvar na vjesalici ili na nekoj podlozi uslikana nikad ne svida.
2014 02 03
meni je drazi vidit robu na curi, naravno ako je njena velicina :)
2014 02 03
1 2