Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

prijedlog u vezi dizajnerskih stvari

zar ne bi bilo super kad bi mogli stavljati kao što je otvorena tema sa novim stvarima i stvarima sa etiketom, da na jednoj stranici stavljamo ako imamo samo ORIGINAL dizajnerske stvari, puno cura ima kopije ili nešto.. ko voli nek izvoli, ali ja npr. i znam još puno cura koje ne žele kupovati kopije..? pozz svima
2014 02 12
naglasis u oglasu ako je kopija s "like". a one koje hoce preveslat, jbg njih trazis sliku etikete il cega god, da se uvjeris da je orginal. valjda poznavatelji orginala znaju kako skuzit fejk po slikama.
2014 02 12
Da, bilo bi dobro to... na kraju i oni koji imaju nešto dizajnersko, nitko im ne vjeruje da je stvarno original kad je sve zasuto s "fejk" robom... I stvari s etiketom se izgube u poplavi robe tagirane kao "novo", a kad ono...
2014 02 12
@daisy jako je teško skužiti fejk (dobar fejk) po slikama... a čak i po etiketi... moraš vidjeti uživo da bi znala, po materijalu i ostalim oznakama a što se tiče ovih "koridorskih" npr. adisasovih trenirki skužiš iz aviona, pogotovo po dizajnu... ili one K.K. haljine i sl. vidi se da su kopije, i to jako loše
2014 02 12
adidasovih sam mislila [:hihot]
2014 02 12
zar ovdje iko kupuje originale? to još nisam doživjela
2014 02 12
a tko garantira da cure u taj dio s orginalima nece postavljat fejkove? [:sramezljiv] a i znam puno cura koje otkinu etiketu s proizvoda...nose...operu, popeglaju i vrate etiketu kad idu prodavat. nazalost, nista vam nebi ta tema bila sigurnija sto se tice orginala ili fejka.
2014 02 12
i onda kad dobijes fejk....one ce kukat: jao pa nisam ni ja znala, pa meni su prodali pod orginalllllllllllll!!! necu ti vratit novce jer sam ja mislila da je orginallllllllllll!!! [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] i tako te fore.....jos na kraju cete trazit te cure racune trgovina gdje su to kupile. iako je i to moguce nabavit. [:smije] [:smije]
2014 02 12
I ja mislim da bi svejedno bilo sve izmješano, čak i prije da bi neka naivna bila prevarena jer je eto stvar pod temom original i jako liči na original
2014 02 12
Pa ovo i je stranica gdje dodes kupit povoljnije neki skuplji predmet..
2014 02 12
imala sam jednu situaciju, još dok sam imala stari profil, kad je cura kopiju starki podvaljivala pod original. ja sam joj zaprijetila da ću je prijaviti, ona je zatim otvorila temu na forumu kako je uznemiravam i stavila slike starki... naravno odmah onaj tko otvori temu je u pravu, svi napad na mene... tek je jedna cura stala u moju obranu jer je i ona skužila da su fejk po obrubu na jeziku... nakon toga par cura odlazi na njezin profl (tek onda) da vidi oglas a ona u oglasu ostavila sliku (zaboravila) gdje se vidjelo da je na starkama bila ona kao etiketa kod onih s e baya ili i offera ... na kraju je bila prijavljena i blokirana, a prije toga opravdanja kako nije znala da su fejk, pa onda da nisu njezine i slične gluposti ali kopija je bila sasvim solidna, i većina cura na forumu je stala na njezinu stranu i ocjenila kako su starke definitivno original i kako one nose starke pola svog života i bla bla bla cijena im je bila 300 kn pa ti vidi
2014 02 12
Ja kupujem i prodajem original dizajnerske stvari! I ALERGIČNA sam na fejkove.. Ajmo slozit temu i stavljat cemo samo origigi pa ko' izda pzd* Btw sramota je sta se sve uvaljuje pod "original" fala bogu imam prokleto oko..ali i dva put sam se dobrano zeznula..
2014 02 12
Mexicana, da, zašto ne bi nekog blokirali ili nešto ako ti prodaje nešto pod takvom robom, imamo to pravo ( znam jer sam učila to na pravnom fakultetu :) ) , dovela te u zabludu bez obzira što si ti možda platila manje npr. ja imam dosta stvari baš originala koje mi npr.mama ima od prije, i koje nisu nove nove stvari ali su originali, npr. dior sako, ili calvin klein sako, vidim da ima cura isto koje tako prodaju a ako će netko prodavati pod pravo a nije takvu osobu se treba blokirati ili bilo što.. još sam dosta nova tu pa neznam koje su sankcije :)
2014 02 12
Može Animat :)
2014 02 12