Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

ucitavanje slike

E da, stalno mi javlja: úps, nesto se dogodilo", cak i kad sam napisala prethodni komentar. Ne kuzim...
2014 03 10
imala isti problem kad sam napravila profil. nažalost nema ti pomoći, to je do servera, 10-15 dana nisam mogla ništa staviti tako da sam onda sa kolegicom dijelila profil. nakon tog vremena je sve proradilo. pretpostavljam da ti nema druge nego pričekati dok server ne dozvoli:(
2014 03 13
eto, da se i ja priključim, relativno sam nova i u početku sam mogla postaviti slike, a sad već jedno mjesec dana ništa. probala sam smanjiti slike, promijenila preglednike i ništa, [:place] ispočetka sam mislila da je u meni problem, ali sad vidim da i druge cure imaju problem.
2014 03 15
evo mene još jednom, upravo kad sam napisala raniju poruku, prošla su mi 4 oglasa, i onda je opet sve stalo.... [:tuzan]
2014 03 15
NE MOGU PROMIJENITI SLIKU. Dakle, imam vec postavljeni oglas sa slikom. U medjuvremenu sam predmet ponovo slikala, i sad se javlja problem: udjem u "uredite slike", X na staru sliku, ona nestane, ja postavim nove slike, odem na spremi, jos jednom potvrdim - no i dalje se stalno pojavljuje STARA slika. Nisam novi korisnik, i dosad je sve bilo u redu. Sto uciniti?
2014 03 25
Pozdrav! dosada sam normalno uploadala slike na Moje krpice i sad najedan put mi ne moze... dali je itko imao problem mozda takav sa slikama... jednostavno kad odem staviti novi oglas sve pripremim ... napisem... slike mi uploada ali nece da zavrsi i kada krenem kliknut "spremi artkl" jednostavno mi se nista ne prikaze na zaslonu... kao da nisam nista stisla a slike i dalje vrti kao da se uploadaji???? help
2019 09 12
Evo, i ja imam problem sa stavljanjem slika. Stavila bi i vise oglasa al nece mi ucitat slike. Ima kakvog rijesenja ?
2020 11 03
1 2