Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Dali netko čita uopšte prijedloge......

....kako poboljšati nešto na ovoj stranici i ima li se smisla truditi nešto predlagati,vidim da se cure žale kako dobivaju oštećenu robu,zar ne bi bilo dobro da u povratnim negativnima možemo uslikati i prikazati oštećenje.....
2014 02 27
da, bilo bi dobro. Puno toga bi trebalo doraditi...
2014 02 27
Na žalost, mislim da nema..cure su imale hrpe super prijedloga ali ništa od toga...No prije nego što zahtjevamo nešto od adminke, trebamo krenuti od sebe samih..Jedan jako važan problem je da se ne brišu prodani artikli. Ne kužim zašto to ljudi ne rade. Povratne govore sve, a stajanje prodanih artikala samo USPORAVA i otežava pretraživanje..najviše me naljuti kad čekam da se upoadaju svi artikli pa ih 50% bude prodano. Koga to veseli i zašto?!
2014 02 27
Naravno da od toga neće biti ništa. Kao prvo, brisanje prodanih artikala, i taganje. [:vrti] [:vrti] S tim se ne treba zamarati!
2014 02 27
A i one korisnice koje se ne prijavjjuju po par mjeseci, pa kakve koristi od tih artikala ?!!
2014 02 27
uopšte [:vrti]
2014 02 27
tocno to, trebamo krenit od nas samih... ali je najvise problem u curama koje niti ne citaju forum da bi ovakve informacije dosle do njih...sta cemo, slat im privatne poruke [:znoji] ... mi koje ga citamo, sigurno samo uvidjele neke svoje greske i ispravile ih..
2014 02 28
Uopšte? [:znoji]
2014 02 28