Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Vrtlarska tema

sanjaM, daaa... kaktusi...... ja sam ih isto imala more, i svi su cvjetali! ajme koje cvijeće, koje boje.... Jednom sam bila poslala muža na Floraart (ZG) da mi kupi neki posebni (ja nisam mogla), čovjek se nije mogao odlučiti koji bi pa ih kupio cijelu puuuuuuunu kašetu - one minijaturne u miniteglicama! Valjda ih je bilo 30-40, ne znam više, i svi bili uspjeli, i svi cvjetali!
2014 02 28
kad bi ih samo mogla spriječiti nekako da preskaču ogradu između njih i mene riješila bi problem...na ostale 3 strane mi ne ulaze u dvorište...
2014 02 28
millt predivno [:zaljubljen]
2014 02 28
sprint206, svaka čast za orhideje, sad si mi bacila bubu u uho [:hihot] A za mace mogu jedino preporučiti da uokolo posadiš neku vrstu bilja koja bi ih mirisom odbijala, tako da ne prilaze. Hanami, znam, jednom sam bacila pare na neke vrećice eko gnojiva od kojeg kakti sve super raste, što god sam zalila s tim počelo se sušiti [:frustriran] Na kraju sam sve bacila.
2014 02 28
e, a znate što sam još posadila bila? Gorušicu. Simpa grmić [:zaljubljen]
2014 02 28
sanjaM, stvarno probaj s orhidejama, ja ih imam jedno 6-7 i sve cvjetaju ko lude, a zalijevam ih kad se sjetim, ponekad ih ne zalijem mjesec dana... stvarno...
2014 02 28
Millt koju vrstu gorušice? Ja sam imala samo neku meksičku [:smije]
2014 02 28
sanjaM,ma probaj...u Baumaxu ti znaju biti po 39kn...a dok je bila Kalia na Žitnjaku tamo su znali imati ocvale po 10,20kn...i baš mi je bio gušt čekati da vidim koja će boja ispasti [:hihot]
2014 02 28
sanjaM ovaj iz metroa ne radi nikakvu štetu, al ne znam baš ni da pomaže nešto. No dobro, u kakvim ja uvjetima uzgajam ni ne očekujem čudo - cherryce u teglama na balkonu jel [:hihot] Čini mi se da biljkama fali elemenata u tragovima kojeg u ovom gnojivu nema, al N-P-K bude ok. Ovo je baš gnojivo za rajčice, jagode i začine.
2014 02 28
Kalia na Žitnjaku je propala, nemojte gubit vrijeme na obilazak [:sramezljiv]
2014 02 28
hanami, onu pravu biblijsku - iz izraela muž dovukao sjeme. Planirala sam opet, ali ne mogu naći sjeme, izgleda da sam sve podijelila i sebi ništa ostavila... [:ljut] ovo je slika s neta kako izgleda ta moja: [slika:2ab5ffb2-5721-473d-8865-9bfd846a55ed]
2014 02 28
da,da...napisala sam"dok je bila"...tamo je sad novi vrtni centar...zove se Flora...jučer sam bila
2014 02 28
sprint oprosti nisam vidjela, hvala puno na informaciji! Kakva je ponuda?
2014 03 01
Millt prekrasna je [:zaljubljen]
2014 03 01
pa zapravo vrlo slična kao i dok je Kalia bila...malo mi se osoblje čini pogubljeno ali kad idem tamo znam točno što trebam pa mi njihova pomoć niti nije potrebna...i dalje imaju jako puno orhideja i sjemenskog bilja...a to je uglavnom ono što me zanima...vanjski dio bilja im je jadan...pola manje nego što je Kalia imala ali možda nadopune sad
2014 03 01
1 2 3 4 5 6 7 ... 30