Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što mislite o nošenim badićima? xd

Mislim vidim da puno cura prodaje badiće, neke nove, neke nošene. Zanima me da li bi ikada kupili nošeni badić? Naravno to se sve može iskuhati itd, ali me zanima da li bi ga itko kupio. Vidim da ovdje ima stvarno predivnih badića,samo ne znam, nošeni badić? [:sokiran]
2013 01 16
Bljak. Sama kad promislim da je to neko nosia!"?!! [:boji]
2013 01 16
užas... [:boji] Donje rublje i badići nošeni ...Badić se ne može iskuhati sigurno ..
2013 01 16
Meni je problem i kad uživo vidim i probam --- tesko kupiti badic, a kamoli da ga ne vidim [:tuzan] Da bi kupila badic moram ga probati, drugacije ne ide [:sokiran] Ne bih se usudila kupiti na nevidjeno, bez probanja!
2013 01 16
...a to da je nosen... Joooj [:ljut] Pa i oni u ducanima i na placu su probani od milje ljudi! Mislim da se badic ne moze iskuhati!!
2013 01 16
ma al sigurno se nekak može dezinficirati ili neš, ne znam jel sad ispadam glupa, al jednostavno mi nije jasno da netko prodaje nešto što je već nosio na intimnim dijelovima tijela, a da to nije nekak dezinficirano ili neš... hh
2013 01 16
a i ti koji su isprobani uvjek imaju onu zaštitnu foliju, a i vjerojatno ljudi to isprobavaju na gaćice
2013 01 16
Osobno ne bih kupila nesto tako intimno noseno [:hihot]
2013 01 16
a nekako ni ja, drugo mi je recimo hlače ( valjda ih nitko nije oblačio na golo [:jezik] ) ali ovo mi je nekako, ma ne znam, nikad ne znaš ima li netko neku bolest ili ne...
2013 01 16
pa naravno. probas preko svojih mudanti!!! ma ne bi kupila noseni nikadaaaa [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 01 16
Pa nije problem ako je u moru nošeno,more je more,a i može se natopit alkoholom.Al opet ko bi to htio riskirat? [:boji] S druge strane,razmislite malo koliko se bakterija može pokupit npr.u nekom velikom trgovačkom centru uzmeš traperice sa vješalice i ideš ih isprobat a tamo ih prije tebe navlačilo 20-tak cura.Od toga mi je više muka nego od nečeg što je u moru bilo.
2013 01 16
opet preko mudanti!!"! [:smije]
2013 01 16
neš ti današnje mudante oliti tangice [:hihot]
2013 01 16
yes, male su al stite di triba"" [:smije]
2013 01 16
joj cure, sad mi se sve gadi probavati hahaha
2013 01 16
1 2 3