Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Osoba pod imenom 'lucikaa'

Evo i moja zgoda sa slanjem pouzećem :) Naime ovo je moj razgovor s navedenom curom zbog koje sam morala platiti duplu poštarinu u iznosu od 70 kuna jer nije preuzela haljinu koju me molila da joj pošaljem pouzećem navodno za doček Nove godine : Želim! Od lucikaa , prije 18 dana, 23:05 poštovanje, jeli moguće slanje pouzećem tako da ja platim poštarinu? jer da bi sad ja išla plaćati na račun, to bi trajalo malo duže, a zbilja mi haljinica treba. MOLIM VAS, PUNO BI MI ZNAČILO!! anaa2405 , prije 18 dana, 23:47 Bok, a koja haljinica? Ova iz H&m-a? Inače ne šaljem pouzećem jer mi se znalo dogoditi da mi se roba vrati pa plaćam duple troškove poštarine, ali dogovorit ćemo se. :) lucikaa , prije 18 dana, 23:49 Da, ta, haljinica! a znate da treba vremena da se prikažu novci i to, al sigurno ću preuzeti haljinicu jer mi treba! molimmm vass anaa2405 , prije 18 dana, 23:56 Dobro, pretpostavljam da je za Novu pa može, ujutro ću poslati, napišite mi podatke :) lucikaa , prije 18 dana, 23:57 Lucija Pšak, Radovec polje, braće Radića 6, 42208 Cestica hvalaaa vam puno, puno punoooo!! :))))) anaa2405 , prije 18 dana, 23:59 Nema problema, poslat ću oko 9h ujutro i kad stignem do laptopa javiti da je poslano. Čujemo se :) lucikaa , prije 18 dana, 00:12 ok, hvala, laka noć :) anaa2405 , prije 18 dana, 12:55 Evo, poslana je, stići će u ponedjeljak do 15h. Javite kad stigne. Pozdrav :) lucikaa , prije 18 dana, 13:32 hvala puno, javit ću se ;) Samo da znate da ne prođete kao ja :)
2013 01 16
strava -.- koliko glumatanja
2013 01 16
Ma takve slatkorječive do bola bez granica i još kad uz to mole do neba su premazane svim mastima...
2013 01 16
baš strava. ne znam samo kako je nije sram [:tuzan]
2013 01 16
Ja sam jednoj curi rekla da joj neću poslati pouzećem jer ima čudno ime. Malo sam bila pristojnija :D Zvala se teja, a prezime još čudnije i vidš stvarno uplati mi cura na račun za par dana. Dosad me nitko nije zeznuo s pouzećem, ali neću slati više tako s obzirom na ovo što čitam tu.
2013 01 16
cestica, nist cudno
2013 01 16
ovo je prestrašno.
2013 01 16
Ja sam također s tom curom neuspješno poslovala. Javila mi se još prije nekih mjesec-dva za crnu majicu s dugim rukavima, ali nije tražila slanje pouzećem nego je rekla da će uplatit na račun iznos majice i poštarinu. Nakon toga se par dana izmotavala da nije stigla uplatit, pa da je na nekom putu u Sloveniji itd. na kraju se prestala javljati i nije odgovarala na moje poruke. Nisam joj ostavljala nikakvu povratnu jer mi se to već x puta desilo, a do suradnje nije ni došlo. Sad mi je krivo zbog toga jer vidim da nisam jedina, a isto je bila tako slatkorječiva i ljubazna u porukama.
2013 01 17
I meni se ta cura javila, isto da još pošaljem poduzećem. Al se ,očito srećom, prestala javljat. Također mi je rekla da joj ne šaljem taj dan jer ide na put pa nece stic podic paket i takve stvari. Do nedavno mi je staja njen paket zamotan dok mi se nije neko drugi javio za tu majicu.
2013 01 17
kad saljete pouzecen,platite postarinu VI sto saljete,pa onda na otkupninu nadodajte postarinu, tako kad se vraca nista ne placate:)
2013 01 17