Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Poštarina...Tisak

NormaBelle - Meni preporučena poštarina uvijek 19 kn :S
2014 03 09
Pa naravno da kupac placa postarinu, mada ja nekad je sama platim, to je dobra volja od prodavaca. Neke cure dignu cijene za 10,15 kn samo da mogu reci kao da je postarina besplatna [:zaljubljen]
2014 03 09
@anastasia - hmm meni je oko 15 kad šaljem majce kratkih rukava, haljine nikad nisam slala dosad... a jednom mi je za lot od 3 potkošulje došlo 17kn i bila sam ugodno iznenađena jer sam misla da će biti puno više.... neznam nikad točno odredit tu poštinu cijenu demmit :D
2014 03 09
Tnx draga...idem se igrat...
2014 03 09
Mislim da je sve stvar dogovora, ja bi nekim dragim krpničarkama, vjernim, poštenim, kad naruče recimo za 50-100 kn podijelila poštarinu ili poklonila. Sve ovisi o slučaju. Naravno ako netko naruči artikl za 10 kn da mi se ne isplati pokloniti poštarinu od 15 kn [:vrti] Meni nije problem niti slati poštom niti tiskom ako treba.. Zato je tu inbox za sve dogovore :D
2014 03 09
Logično je da poštarina nije uključena ... ukoliko nije naznačeno. [:vrti] da izbjegneš takve slučajeve, u "o meni" ili opisu artikla stavi natuknicu da poštarina nije uračunata.
2014 03 09
Postarina je ukljucena jedino ako je to tako i napomenuto u opisu profila ili doticnog proizvoda! Inace ne, bar ja tako mislim!
2014 03 09
i ja podrazumijevam da ako ne piše nije uključena ili pitam...
2014 03 09
NormaBelle mislila sam tipa kad kupujem majicu ovdje za 20 kn, neću platit 15 kuna poštarinu. To te preporučeno dođe 12, a prioritetnom maksimalno 7 kuna. Inače, naravno da je logično da poštarina nije uključena. Barem meni je. Samo sam se nadovezala na to da neki ljudi šalju isključivo tiskom, a to mi je blesavo.
2014 03 09
A šta kad cura napise da za 50 kn prodaje nesto i da je postarina uključena Ja joj se javim da cu kupiti i ona mi posalje iznos 50 kn + postarina 10 kn i razliku ako bude u postarini ce ona nadoplatiti :) Odem na oglas i vidim da ga je promjenila Nema vise da je postarina u cijeni Napisem joj oprosti ali u oglasu je pisalo da je 50 kn s postarinom i vidim da si oglas promjenila pa mi nije jasno o čemu se sad radi? Da bi dobila odgovor da i njoj svatko postarinu naplati i da je jučer prodala dva artikala bez poštarine i samo gubi tako i da je promjenila da moze i zaraditi. Ostala sam paf!! Promjenila nakon sto sam joj rekla da cu kupiti , kao da sam ja glupa pa nisam pročitala oglas. I ne radi se tu o 10 kn vec ne zelim da me netko ludom pravi. Pa sta ja imam s tim kako je ona prodavala i kome Napisem joj da je po mom to bezobrazno od nje i da se tako to ne radi i da odustajem od kupnje. E onda sam ja dobila poruku da mi očita bukvicu da sam ja kao i masa ovdje ostalih cura koja je nabila cijene a kupila sam negdje na rasprodaji i da se to tako ne radi! [:hihot] sta reci?!!! [:smije]
2014 03 09
@lenymoda sad si me sjetila. u nekim mojim oglasima je ostalo da je u cijenu uključena poštarina. ali u to vrijeme je bila uračunata poštarina i svi artikli su bili "podignuti" za cijenu poštarine. no kako sam odustala od takvog tipa poslovanja jer nisam dobiloa niti jedan upit (iako ne primam ni sada [:hihot] ) spustila sam opet sve predmete na staru cijenu, bez poštarine, ali u nekima je još ostala ona rečenica da je poštarina uključena. i da mi se netko javi za novu majicu od 30kn i da kaže da je poštarina uključena, sigurno bih rekla da je to bio stari tekst. jer ne mogu dati novu majicu za 15kn, a cure rabljene majice koje su već na izmaku snaka prodaju i po 80kn (bez poštarine) i slažem se sa normabelle. tisak ispadne kao i pošta. osim što te sa poštom slanje hlača može ispasti joooš skuplje od tiska. a i da je poštarina 12kn, mi iz svog džepa moramo kupiti kuvertu u kojoj bi stale. pa ispadne min.15kn po pošiljci ja šaljem samo tiskom jer mi je najjednostavnije. ne moram se brinuti u čemu ću slati, koliko će biti teško itd. imam samo pozitivina iskustva s Tiskom i ostat ću mu vjerna. ako netko želi neku stvar, neće mu biti teško odvojiti 15kn za poštarinu
2014 03 09
zanimljivo mi je samo jedno..kad ja kupujem onda nije uključena, a kad uzimaju od mene podrazumijevaju da je..ne svi.ali bilo je izuzetaka.kao i onih koji uplaćuju 10ak kuna manje od dogovorenog, a ne kužim čemu..svejedno dobijem ispis na kraju mjeseca [:smije]
2014 03 09
1 2