Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevare na krpicama

ljigav je to osjećaj kada te netko naguzi(s oproštenjem) ja na srecu nisam imala toliko loše iskustvo ali da sam primila svakakve stvari kad sam posteno i prilicno skupo platila ,da ne pričam, Kupila ja sako Zara jednom nosen kao nov...100 kn stigao ebay sako,prljav sa flekama od nekog pića,na ovratniku puder cijeli smrdi na jeftini puder ,postava ručno zašivena jer se valjda raspala i to vrlo neuredno rukavi iscufani.Fuj... Moram naglasiti da mi je cura vratila novce ja njoj sako ali šok kada sam to vidjela i nervoza ...kako si to neke cure mogu samo dozvoliti?? Ja bih umrla od srama..
2014 03 13
ja sam na krpicama imala uglavnom pozitivna iskustva :)))
2014 03 13
nije ni meni jasno.. stvarno sramota :(
2014 03 13
Oprezna sam,a mozda i jedna od rijetkih sretnica nisam do sada. Kupujem puno manje ovdje nego sto prodajem i previse pratim i gledam prije nego ostavim novac (povratne,listu losih korisnika,vise fotografija). Jedna je pokusala davnije za cambellice,bila sam sposobna za Karlovac upaliti auto i udaviti je ispred praga. Pa me bas zanima bi li se netko usudio da me zezne. I ja ovdje posteno suradujem,najmanje sto mozete apraviti jest to da posaljete ispravnu stvar.
2014 03 13
Nisam do sada ni jednom prevarena,ali pošto tu sam nakrpicama,pa eto i na to sam spremna,čekam.Strašno mi je i mizerno kad čujem takvo nešto.
2014 03 13
Ja sam tu nova, ali kad vidim što se sve događa, mislim da ću vrlo brzo otići, ne vrijedi živaca... Naivno sam vjerovala u neku dobru stranu ove priče sa krpicama, ali vidim da dosta vas ima posla sa prevaranticama i ne mogu to vjerovat. Ali eto, imala sam do sada dvije suradnje, obje uspješne i cure su stvarno bile predivne.
2014 03 13
Mandatockica nemoj bižat,pa nismo sve prevarene,desi se,ali moraš virovat u dobro.Ima to predivnih cura!
2014 03 13
Ako zbog ničega, ostajem zbog ovog tvog bižat [:kesi] jer imam osjećaj da smo jutros popile kavu na Rivi hahahahah [:smije] Ma ne, kužim da ima super cura, ali mene strašno smeta nepravda i inače u životu, i onda kad pročitam što vam se svima dogodilo dođe mi da zovem policiju, pravobraniteljicu, državno odvjetništvo, a ako ništa od toga ne upali, onda dva kršna momka sa ulaza u neki klub...
2014 03 13
Mene su dvaput prevarile, na fb-u, oba puta je bila zamjena u pitanju. Strašno. :/ Nisam ništa poduzela jer je u pitanju bio mali iznos, neko vrijeme sam im slala poruke, ali odustala da si sačuvam živce. [:frustriran]
2014 03 13
Ma razumim, da, svakog normalnog ljuit ikad sazna za takvo nešto i to osobno doživljava kao veliku nepravdu,ali mi smo hrabri,a te ljigotine....jadno je ako ih to veseli.
2014 03 13
stavi njene podatke na forum, mozda ju netko slucajno zna. ili ju nađi na fejsu.. i prijavi adminu da ju blokira
2016 01 03
1 2