Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Postavljanje pitanja/komentara ispod artikala

Ideja je da se uvede podsekcija "Pitanja" ili "Komentari" gdje bi se javno mogla postavljati pitanja u vezi odredjenog artikla, a i ostale korisnice bi tako mogle vidjeti pitanja i odgovore, da nam ne stizu stalno ista pitanja u inbox.. Npr. Svidi mi se majica.. Javno postavim pitanje "mjere majice", korisnica mi javno odgovori, onda neka druga korisnica moze vidjeti mjere, i ne mora pitati to pitanje u inbox.0 Tako bi se izbjegao i problem koje sve imamo, a to je da nas odredjene korisnice (koje su ovdje, imam osjecaj, samo da ubiju dosadu) ispituju 1000 nekih detalja o artiklu, mi im mjerimo i slikamo iz svih mogucih uglova, a one se vise ne jave.. Posto sve imamo razlicita pitanja, vjerujem da bi se u tim komentarima "izredala" sva moguca pitanja, pa bi nam se u inbox javljali samo ozbiljni kupci.. [:smijesi]
2013 01 17
odlicna ideja!
2013 01 17
također podržavam ideju [:zaljubljen]
2013 01 17
super ideja,a znam i da odlično funkcionira jer je takva praksa na ako se trguje na 'aukcije.hr' i svima bude sve jasno,a bez puno tlake.
2013 01 17
slažem se [:kesi]
2013 01 17
...također mislim da bi bilo mudro u opisu predmeta odmah navesti mjere,to skraćuje postupak na pola. npr. prodaješ torbu i odmah kažeš 45 x 40 cm, jer ono što je tebi 'velika torbica', za mene je možda srednja veličina i onda te moram tlačiti da mjeriš,onda se ti tri dana ne pojaviš na 'krpicama',onda mi odgovoriš,ali sad mene nema.....sve traje puno duže.
2013 01 17
super ideja
2013 01 17
meni se isto sviđa ideja jako i bilo bi super kada bi se to moglo izvesti :)
2013 01 17
super ideja, predložit ću! :)
2013 01 18
ovo je odlična ideja
2013 01 20
slažem se, bilo bi odlično da ima opcija "komentiraj" :)
2013 01 20
To bi bilo super [:smijesi]
2013 01 20
I ja se slazem :)
2013 01 21
Odlična ideja!
2013 01 21
I meni ideja ok, ali može pitanje ? Što ako netko upiše ispod artikla nešto šta vam se ne sviđa ili uopće nije primjereno, te taj komentar utječe na daljnju prodaju Mislim da je ideja ok ukoliko vlasnik artikla može brisati poruke, jer inače mislim da će admin imati dodatnog posla
2013 01 23
1 2