Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zašto moderatorica ne reagira?

Pretrazujuci ovu stranicu uocila sam da jedna korisnica, Jelena959, ima na svome profilu kao artikl koji ona prodaje, moje slike, mojih hlaca sa mog profila, te se predstavlja kao da su njezine. O tome sam odmah obavijestila moderatoricu Psychocouture, jer bi ovlastenima na ovoj stranici svakako trebalo biti u interesu da sprijece svaku zloporabu u startu, kako neduzni kupci nebi bili prevareni. Tako bi se povecalo povjerenje u samu stranicu na radost mnogo onih koji tu pošteno prodaju i kupuju. Pritom sam upitala moderatoricu da li je to pravi nacin za prijaviti korisnika i ako nije neka me slobodno uputi dalje. No moderatorica, ne samo da nije poduzela nista kako bi korisnicu koja ocito zloporabljuje ovu stranicu zaustavila u tome, nego se cak nije ni udostojala odgovoriti, iako se par puta prijavljivala i odjavljivala sa stranice. Vjerojatni bi mi Psychocouture odmah odgovorila da sam se interesirala kupiti neki artikl s njenog profila, ovako se ovo ocito nje ne tice. Da li je u redu da je moderatorica potpuno nezainteresirana za zloporabe na stranici koju moderira?
2013 01 18
I ja sam imala takav problem, jedna cura je doslovno uzela moj oglas, identičan od riječi do riječi i sliku...Prijavila sam ju i moderatorica je izbrisala taj njen oglas. Ne vjerujem da ti ne želi odgovoriti, nego cura/žena ima i svoj život, a i svi se nešto žale, tako da je vjerojatno zatrpana porukama i možda nije vidjela tvoju. Nadam se da će se tvoj problem riješiti. [:smijesi]
2013 01 18
Ja nevidim iste artikle mozda joj je obrisan?
2013 01 18
i ja sam joj poslala poruku sa istim problemom. ni meni nije odgovorila, ali je taj oglas obrisala. jel ta jelena959 jos uvijek ima tvoju sliku ili je obrisano?
2013 01 18
Evo ulogirala sam se sada i dočekalo me 21 poruka, nisam od jučer bila na sajtu. Cure, ja sama radim ovdje, i ne radim full time tako da nemojte se odmah uskokodakat ako vam odmah odgovorim na poruke, nisam stroj i imam svoj život isto. :*
2013 01 18
Evo izbrisano je. Zahvaljujem i u isto vrijeme se spricavam zbog moje prenagle reakcije. Grozno je vidjeti kako neki zloporabljuju stranicu, a pogotovo je grozno kad vidis svoje slike kod nekog drugog. Zato sam malo prenaglo nastupila. [:sramezljiv]
2013 01 18