Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

zasto aukcije ne idu?

Sto vi mislite, zasto aukcije ne uspijevaju? Moje misljenje je da su pocetne cijene previsoke. Poanta aukcije je da se "borimo" za nesto bidanjem, da to dobijemo po sto nizoj cijeni. A ne da netko stavi poc cijenu za sako 120kn (karikiram). Vjerojano dosta cura niti ne zna za aukcije, pa bi li bilo moguce staviti nekakav link sa strane?:) Takoder, ja u dosta tema sa aukcija niti ne ulazim, jer odmah pretpostavim da je cijena visoka. Mozda bi bilo super kad bi u naslove tema odmah stavili i poc cijenu?:) Eto, to su neki moji prijedlozi, imate vi nesto za reci?:)
2013 01 21
ja sve kaj sam stavila na aukciju sam prodala (:
2013 01 21
Bravo, pa reci nam onda kako si prodala? :) jer 90% cura ne proda, samo listam teme i ni u jednoj nema bidova, zbog toga sam otvorila ovo ;)
2013 01 21
ne stavljam bid,slika,opis,cijena,i do kad traje i to je to,nisu mi cijene visoke,potrefila s dobrom robom i nema mudrosti,mislim da su cijene problem u većini slučajeva,cure zaborave da je ovo stranica s polovnom odjećom,a ne butik [:zaljubljen] sve bi kupile jeftino,ali bi drugom prodale skuplje,nemreš tak xD [:zaljubljen]
2013 01 21
Mah..ja sam stavila novu nekorištenu svečanu torbicu za 15kn, pa jedva navukla 2 bida po 5kn, znači nije stvar u cijenama, nego ekipa uopće ni ne otvara aukcije! a koliko sam ja gledala, ne nađe se baš onako dobrih stvari, super prilika, nego stvari koje se netko samo želi rješiti jer ne može prodati ili kao što je rečeno, cijena bude paprena [:boji] osobno si nikad ništa nisam našla na aukciji što bi baš kupila, pa makar i za siću [:jezik]
2013 01 21
ja mislim da neidu jer ih rijetko tko i pogleda... bar ja znam za sebe, forum je zatrpan aukcijama i neda mi se otvarat to [:smijesi] Par puta sam otvorila i ostala razočarana jer iskreno, prodaje se odjeća koju nikad ne bih kupila, stara, iznošena, jeftina- samo da se proda. Ok mi je ako neka cura prodaje dobar komad odjeće, kvalitetan i nenošen. A ionako, ako ću htjeti nešto kupiti, to ću naći u tražilici. Moje mišljenje, možda se mnoge cure ne slažu...ali.... Dakle, najčešće ni ne otvaram te teme. A sama nikad nisam imala aukciju [:smije]
2013 01 21
ne bih rekla da je skroz u cijeni stvar jer sam ja stavila kaputic na aukciju(moja jedna jedina) koji sam u zari platila cca 500 kn, nosen jednu sezonu za 75 kn pa se opet nitko nije javio :/ mislim da se tu bas radi o (ponovnom) zakrcenju foruma pa ljudi ni ne stignu pogledat/slabo im bude od toliko aukcija. pogotovo kad jedna osoba stavi 7 aukcija za redom...
2013 01 21
lana..eto ja bi ga kupila po toj cijeni..ali akd sam vidjela broj..doslo mi da placem..a taman stavila keks u usta :P hahaha
2013 01 26
Iskreno-nisu mi te aukcije nešto. Draže mi je pročitati neku baš temu,možda napisati koje slovo...ali kad se sve zbroji-kad stvarno hoću nešto kupiti odem prolistati artikle i to je to.
2013 01 28