Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

molim prijedloge za puder

ja bih ti predložila ove od TamaraDespinicl su o.k. jeftini ... i jesu za takvu kožu... bb krema ne pokriva ... [:smijesi] [:poljubac]
2014 04 03
ako ti je koza masna kao podlogu koristi avene cleanence kremu a puder max factor color adapt,super se stapa s bojom koze,ni ne kuzi se a super prekriva i ne ispada ni zut, ni narancast ni rozi na kozi
2014 04 03
Ja koristim BB cremu od Skeyndora i obožavam je, vrijedi svaku lipu, [:zaljubljen] ali imam relativno zahvalnu kožu i ne trebam previše pokrivanja. A ako mi baš zatreba malo više pokrivanja onda dodam Mineral puder od Artdecoa.
2014 04 03
Ma najbitnija je podloga prije pudera. Medutim, ja sam uzela Chanelov u Mullera koji ima dovoljno vode u sebi koja hidratizira kozu pa podloga i nije potrebna, i nisam pogriješila. Koristim Chanel Vitalumiere Aqua, naaaaaajlaganiji njihov, i vjeruj mi toliko je lagan, hidratantan i stvarno savršen puder. Vrijedi svih novaca što sam platila. :)
2014 04 03
Meni osobno je odličan puder VICHY Aeurent Pure - lagan, lice je svježe, prekriva odlično [:smijesi]
2014 04 03
Evo ja sam neki dan uzela ovaj Maybelline Affinimat. Isto imam akne po licu (uz to sam jaaako svijetla) i čak mi ona najsvijetlija nijansa odgovara (jej nakon sto godina!). Pokrivenost je neka srednja, ali uzela sam zeleni korektor od Bipine marke koji stavim svugdje gdje sam crvena i na akne, dobro ga izblendam i na to stavim puder, ako je baš grozna situacija stavim 2 sloja i dobro prekrije. Ili umjesto 2 sloja može se staviti 1 sloj pa puder u prahu il tak neš, uglavnom ja sam zadovoljna i mogu ti preporučit. Za tu cijenu je baš okej. Od skupljih ne bih znala, ali svi hvale Vichy Dermablend tekući puder jer ima jako prekrivanje pa je dobar za kožu s aknama, al to ti je najbolje u ljekarni zatražit tester kako bi se uvjerila u to i uopće vidla koje nijanse imaju. [:zaljubljen]
2014 04 07
Najbolji ikad od svih koje sam koristila bio je Loreal Infallible, i kad mi je ten bio katastrofa, i sad kad se popravio, ako nađeš svoju nijansu, mislim da te ne bi trebao razočarati. Divno miriše, divn se ramazuje..
2014 04 13
Pozz,koji je najbolji puder za mjesovitu kozu,probala sam ih mali milion,ali nisam nasla onaj koji meni pase,treba da mi matira masna podrucja ,da prekriva dobro nesavrsenosti ,molim odgovor...?,hvala
2019 09 27
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija